Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Értékes vagyok. Mit tegyek?

Értékes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha èrtékesnek tartom magam, de olyan környezetbe kényszerültem, ahol mindig bizonygatnia kell az embernek ezt, ha meg nem teszi, akkor megmutatják neked, hogy ők sokkal értékesebbek, akkor hogy lehet úgy boldog valaki, ha eddig is sajàt magát tartotta szem előtt, hogy magára koncentrál, de a környezet nem lesz rá romboló hatással? Ha tudtad követni a gondolkodási menetet, akkor jár a kéz. ;) 18/F
2021. jan. 10. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Áruld magad.
2021. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne menj emberek közé. El ne lopjanak 😂
2021. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vinne senki el. xX
2021. jan. 10. 18:14
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Vedd le az aranyat a nyakadbol.
2021. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem hordok.
2021. jan. 10. 18:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ertekes lennel 18 evesen, akkor mar biztos tudnek rolad sokmindent ... de ma hallottam rolad eloszor :)))
2021. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

" ahol mindig bizonygatnia kell az embernek ezt, ha meg nem teszi,"

Minek kéne bizonygatni a külvilágnak, hogy te értékes vagy?


" akkor megmutatják neked, hogy ők sokkal értékesebbek"

Azt mutatják meg, hogy az ő szemükben ŐK az értékesebbek.


Te harcolsz a külvilággal, pedig tök felesleges. Ha én értékesnek érzem magamat, akkor felőlem az egész munkahely kibeszélhet, lenézhetnek, akkor se érzem szükségét hogy most a fogyatékos Ferinek megmagyarázzam, hogy Feri, de hát én értékes vagyok, miért nem érted meg? Leszarja magasról.

2021. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!