Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Miért csak akkor vagyok értékes, ha van barátom?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Kinek mi az érték.. ha pénzügyileg nézzük, a szerveid sokat érnek barátok nélkül is :P

Amúgy! Valószínűleg első benyomásra furán hat, ha nincsenek barátaid, adódik a gondolat, hogy vajon miért? És akkor már ott az is, hogy akkor lehet hogy nekem sem kéne?

Alapvetően az emberek nagyrészét befolyásolja, hogy mennyire látnak téged szociálisnak, tudatalatt is azt gondolhatják, hogy ha nincsenek barátaid, veled pl. biztos nehéz beszélgetni, ami nem feltétlen van így.

2020. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor pasim.. Nem számít, hogy mennyit keresek, vagy hány diplomám van vagy merre járok a világban
2020. okt. 25. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert hiába van 2020 és élünk egy elvileg modern társadalomban, a legtöbb embernek igazából még ma is a legfőbb életcélja hogy gyereket csináljon és családja legyen, mert alapvetően ösztönlények vagyunk minden diploma ellenére. Sztem ez a válasz a kérdésedre. A másik része pedig az hogy ha te nem úgy gondolokozol mint a többség, akkor fura vagy.
2020. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ki mondta,hogy csak akkor vagy értékes?


Mondjuk a kérdésed alapján nem is az eszedért szeretnek...

2020. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amikor mondom, hogy mennyit keresek, megkérdezik, hogy nem ér-e többet egy férfi, mint a pénz vagy a sok utazgatas
2020. okt. 25. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha így látod magad, akkor igen.

Érdekes, bennem sose merült fel, hogy az értékemet más emberhez kössem vagy mástól tegyen függővé, de ha te így akarsz élni akkor egészségedre.

2020. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom... de a családom igen. Kifutok az idobol... az a lány a példa aki nem ment egyetemre de 25 évesen már két gyereke van
2020. okt. 25. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de kit érdekel, hogy a családod vagy bárki más mit gondol? Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, hogyan akarsz élni. Nem kell hallgatnod, ahogy lehúznak, a te dolgod meghúzni a határaid.
2020. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most valójában mivel van problémád?

Azzal, hogy csak akkor nyomlnak rád más pasik, ha van valakid? Vagy a szüleidnek nem tetszik, hogy nem szaporodsz?

2020. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A csalàdomnak nem tetszik
2020. okt. 25. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!