Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt szerintetek az...

Mennyi volt szerintetek az esélye, hogy egy 50 km-es körzetben elvesztett értékes gyűrűt megtaláltam? Ti mit találtatok meg, amit elveszítettetek?

Figyelt kérdés
Szerintem veszek egy lottót.

2020. máj. 6. 13:38
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ezeket játszd meg: 4-8-15-16-23-42.

;)

2020. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5-ös lottóra gondoltam, nem 6-osra.:) Egyébként órák teltek el, mire észrevettem, de meglett!!!!
2020. máj. 6. 13:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy veszek egy lottót, mert az esély, hogy megtaláljam kb. annyi volt, mint egy lottó 5-ös nyeremény. Kérdésem lényege, ti találtatok már meg értékesebb ékszert, vagy bármit, aminek az esélye szinte semmi? Ha igen, mi volt az?
2020. máj. 6. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elhagytam a mobilom és a pénztárcám. Soha elő nem fordult ilyen, csak akkor. Leszálltam a villamosról és csukódtak az ajtók, mikor feltűnt, hogy nincs nálam a cuccom. Fogtam egy taxit és a villamos után mentünk :D Ott bőgtem a taxisnak, hogy mindenem elveszett, mi lesz velem, holnap állásinterjú, stb. 4 megállóval arrébb beértük a villamost és megtaláltam ugyanott a cuccom, ahol volt. :D


A másik ilyen sztorim gyerekkoromból való, anyukám megtanított pénztárcát hajtogatni. Aztán én meg kiloptam egy húszezrest a pénztárcájából, hogy ugye ne legyen üres a tárcám. És valahol séta közben elhagytam. Persze azonnal bevallottam minden bűnöm, sírtam ott is, mint a fene... És visszamentünk az úton megkeresni. És megtaláltuk az út szélén ugyanúgy a kis "tárcámban". :)))

2020. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ez régi cigány trükk? :D

Az elveszett gyűrű? :D

2020. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, és hogyan találtad meg?
2020. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5.! Milyen cigánytrükk? A saját gyűrűmet találtam meg, aminek nagyon örültem, mert kb. keresztet vetettem rá, amikor észrevettem, hogy nincs az ujjamon. Eljegyzési gyűrű. Fehérarany, értékes pici kővel.
2020. máj. 7. 00:55
 8/9 A kérdező kommentje:

6.! Végiggondoltam, hol eshetett le. Megálltunk kb. 3 helyen útközben. A legesélyesebb szituációt vettem figyelembe, ééés meglett a fűben.

Mindegy, nem ez volt a kérdésem, hanem az, hogy másnak is volt-e már ilyen szerencséje.

2020. máj. 7. 00:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerencse. Végig gondoltad logikusan.
2021. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!