Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsa sok embernek ez?

Miért furcsa sok embernek ez?

Figyelt kérdés
Miért furcsa sok embernek az,hogy van párom és szeretek férfiakkal beszélgetni? Természetesen csak barátilag hiszen nem csalnám meg a páromat viszont akikkel ismerkedtem és megemlítettem ugye bár,hogy van párom csak lestek,hogyan engedheti meg nekem,hogy beszélgessek más férfival miért nem féltékeny. Maximálisan megbízunk egymásba tudja,hogy nincs oka féltékenykedni. Ezek után is szeretnék barátkozni más férfiakkal mert velük jobban megtalálom a közös hangot.
2021. jan. 12. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs férfi és nő között barátság.
2021. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki magából indul ki és amiért ők nem tudnának megbízni a párjuban, vagy még magukról sem tudják elképzelni talán, hogy csak barátilag közeledjenek egy ellenkező neműhöz, ezért másokról is egyből ilyesmiket feltételeznek. Ne foglalkozz senkivel. Örülj neki, hogy egy olyan kapcsolatban élsz, ahol feltétel nélküli bizalom van jelen
2021. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem helyén való a viselkedése, kacérkodni akarsz miért vagy bárkivel is .
2021. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátkozás miért kacérkodás? Miért számít az kacérkodásnak, hogy szóbaállok egy férfival és egy jót beszélgetünk, vagy talán még nevetni is merünk párat? Szánalmas, ami egyesek fejáben megy. A nő nem egy szexjáték, aki azzal jelzi, hogy játszana, ha az szóbaáll valakivel! A kiéhezett, szánalmas, évek óta nem szexelő, vagy évek óta rossz kapcsolatban szenvedő férfiak és a féltékenykedő, önbizalom hiányos nők, akik leginkább ezt gondolják, hogy kacérkodás, ha egy nő egy férfival barátkozik.
2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A barátság az egy mély kapcsolat.Nem igazán hiszek a férfi-nő barátságban, előbb utóbb tutira dugás lesz a vége.Az, hogy egy társaságban beszélget férfiakkal egy párkapcsolatban élő nő az nem gáz szetintem, viszont az ilyen kettecskén elvonulós beszélgetéseket előbb utóbb egy orrbaveréssel díjaznám(természetesen az úrnak verném be az arcát).A hölggyel megpróbálnám tisztázni, hogy mi az amit velem nem tud megbeszélni, ha nem tudunk dűlőre jutni akkor meg keressen magának olyan balfa$zt aki elviseli ezt a viselkedést.
2021. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert annyi agyuk van, mint #1-nek.
2021. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Próbáljunk meg kicsit elvonatkoztatni saját magunktól!!! Attól, hogy én nem vagyok képes kötélen táncolni vagy japánul beszélni elhiszem, hogy más képes rá. Attól, hogy egyes emberek nem érzik magukban a képességet egy férfi-nő barátságra, még más képes lehet rá. 3 ilyen barátság is van a közeli ismerettségemben. És van amelyik már 10 éves barátság! Úgy, hogy közben mindkettőnek komoly kapcsolata van, sőt egyiknek épp most születik babája, és soha senki nem értette még félre a barátságukat a környezetükben!
2021. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hat kicsit fura. En szivesen baratkozok barkivel, no vagy ferfi, mindegy.

Viszont a felesegem feltekeny lenne ha novel baratkoznek.

2021. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezek az emberek egyszerűen képtelenek bármilyen barátságra. Nekem 10 évig volt lány barátom és működött, nem emiatt lett vége.
2021. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Látjátok ezért nincs állandó kapcsolatotok mert ekkora agyatok van . Arról már lövésetek sincs milyen az amikor egy élet egy asszony, vagy fordítva .

Csak mentegetitek magatokat ilyen nő+férfi barátság van, meg mi számít kacérkodásnak ?

Közben meg kész katasztrófa az magánéletetek .

2021. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!