Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furcsa az számomra ha...

Miért furcsa az számomra ha rendesek velem az emberek? Nagyon furcsán érzem magamat főleg a beszélgetés elején. Minden egyes embernél így van akit megismerek.

Figyelt kérdés

Régebben az iskolában én voltam a gyenge láncszem ezért én voltam az a személy akit csúfoltak,bátottak,ha nem volt senki se már akkor jó voltam én is játszani, ha volt 2 csapat engem választottak be a legvégén.

Állítólag nem voltam csúnya gyerek mivel volt olyan is akinek tetszettem nem egy embernek ők is csúfoltak engem na és persze rajtam szórakoztak elég sokszor.

Lehetséges hogy ezért vagyok érzelmileg szét esve már több éve, lassan már testileg is kezdek szét esni de próbálok ezen változtatni, leginkább ezt is olyan ember vette észre akit maximum látásból ismerek leginkább.


2020. márc. 4. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlókat éltem át, és szerintem azért érzel így, mert különös érzés, hogy nem úgy bánnak veled, ahogyan azt már megszoktad. Nekem még most is meglepő, ha valaki kedvel és igényli a társaságomat. Sok ilyen ember van, de mindig felmerül bennem a kérdés, hogy vajon mi a célja vele, mikor támad hátba?!
2020. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ma már az undokság, a másik lealázása, stb. a menő, és nem ez.
2020. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!