Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki valaha is...

Van itt olyan, aki valaha is nyert bármit is ezeken a boltos nyereményjátékokon, ahol kódokat kell feltöltögetni?

Figyelt kérdés

Szüleim állandóan ezzel kínoznak, anyám is, apám is, hogy ezeket az ostoba kódokat amiket lehet kapni (Spar, Penny Market, Lidl stb. bevásárlásnál), váltsam be a neten, nem zavarja őket hogy soha sem nyer egyik se. De azért állandóan irkálgassam az összes személyes adatot a weboldalaikra, fél óra per kód, hogy utána 100-ból 100 alkalommal nem nyert. Hiába magyarázom nekik hogy kamu mind, ők ezt nem hiszik el.

Ezért most megkérdezném a "nagyközönséget", köztetek volt már olyan aki bármit is nyert ezekkel a kódos hülyeségekkel? Nyilván nem autóra meg ilyesmire gondolok mert nyilván azokat ki sem sorsolják, teljesen egyértelmű hogy beetetés, de akár csak kisebb dolgot, pl. egy táskát vagy utalványt vagy bármit, nyert mer valaki? Azt tudom hogy a Pennynél volt olyan pár hónapja hogy ténylegesen kaptál valami apróságot (pl. egy szelet csokit), nem ilyenre gondolok, hanem az ilyen kód beváltós hülyéskedésre.



2021. jan. 14. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy munkatàrsam autót nyert egy ilyen bolti nyereményjàtékon.
2021. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy Balaton szeletet.
2021. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Volt kolitársam pár éve egy akkori nagyon jó telót nyert a Coca Colás kupakkódos játékkal.
2021. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 év alatt ennyiről tudok:

Vagy 20 évvel ezelőtt nyert egy volt osztálytársam egy boci mintás Siemens c35 mobilt.

Vagy 10 éve kaparóson 5 millát a szomszéd utcában lakó család.

Ennyi, nyista.

Szerintem se éri meg.

2021. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

10.000 Ft értékű mayochix utalványt

Laptopot chiotól

Törölközőt pennyből

Egyszer 180ezer Ft tescos nyereményjáték

Soproni sörben elvolt rejtve egy kütyü amit ha felbontottál akkor megszólalt,hogy aki nyer az mer, ön egy tálca Soproni Ászokot nyert 😁

2021. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyik volt osztálytársam 500ft kaparóson 100000ft nyert.

Másik faluval odébb egy kaparóson 5000000 nyertek.

Csokis papírral nyertem még egy csokit egy párszor.

Egy újságos játékkal nyert a szomszéd egy monitort.

2021. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még dohányoztam, kétféle cigaretta dohányzókészletét is megnyertem a kódok alapján.

(Hamutartó, szép öngyújtó, 5 doboz cigi)

Staropramenes korsó+sörpakk, azaz Granát, dark, unfiltered, és rendes...

...egy tálca Soproni...


Nem boltos, de FB-os játék során:

DAF XF kamionmakett, bögre, kulcstartó, és beseball sapka. :)

2021. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cocaa Cola kóddal Sziget belépőt, Theodora kóddal napernyőt, túrórudival pendrivet nyertem. Nekem bejönnek ezek a kódok. Viszont ha neked fél óra egy regisztráció akkor szerintem valamit rosszul csinálsz.
2021. jan. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Még messze általánosban egyik barátnőmnek vettünk egy Egmont kiadós könyvet, talán Hannah Montana-s volt. A polcon láttuk, hogy a blokk AP kódját feltöltve lehet nyerni egy könyvcsomagot. Hazamentünk és amolyan "mit veszthetünk" alapon beírtuk meg regisztráltunk, és ezzel le is tudtunk. Teljesen elfeledkeztünk róla, majd hónapokkal később jött a csomag, 4 könyvből állt :D Elég nagy meglepetés volt azért.

Pár alkalommal nyertünk még újabb terméket, kulcstartókat, elemlámpát kulcstartóra, esernyőket, meg ilyen apróságokat:)

2021. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy The Walking Dead rajongói honlapot támogatott a Delta Vision Kiadó 1 db A Kormányzó színre lép könyvvel (akkoriban jelent meg), az oldal üzemeltetője pedig egy keresztrejtvényt készített, helyes kitöltők között sorsolja ki a könyvet. Pont a határidő utolsó napján találtam rá az oldalra, regisztráltam, kitöltöttem, beküldtem a megfejtést. 30 valamennyi ember közül engem sorsoltak ki másnap.


Majd két nap múlva megkaptam a családtól a könyvet névnapomra... 😀Írhattam az oldal készítőjének, hogy nem kell a könyv, remélem még nem adta fel. Pont közbejött neki valami előző nap, így nem adta még fel, tartott még egy sorsolást, kb. 1 hét múlva írta a fórumba az új nyertes, hogy megkapta a könyvet.

2021. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!