Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leírnád a véleményed?

Leírnád a véleményed?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Nem találom a helyem úgy érzem, hogy csak egy helyben tapogatok a sötétben. Úgy érzem picit különlegesebb vagyok mint egy átlag ember, folyamatosan valami olyanra gondolok amit én magam valositok meg, majd azt mások "használják". Egyszerű példa a zene. Valaki megírja a fogyasztói társadalom pedig hallgatja, és szereti.

Valami ilyesmiben gondolkodom. Kipróbáltam magam a zene világában, igazából tudok zongorázni szeretek producer programmal zenét írni, lehet nem a legjobbat, de szeretem csinálni csak nincsen kapcsolatom. Szeretnék tovább lépni ilyen irányba tanulni mástól, de nem tudom merre induljak. Ha már meg van a karrier talán külön tudhatom magam a szülők mellől lehetőleg saját háztartásban. Szívesen tartoznék olyanok közé, ahol tudok ismerkedni, és mindenki próbál segíteni a másiknak vagy hasonló barátokat szerezni. Nagyon szeretek bulizni változatos zenei stílusom van. Lehet félek is belevágni ebbe az egészbe, nem tudom... Lehet kicsit összeszedettlen a szöveg, de legalább le írtam ami bántja a lelkem. Esetleg ha szántál rám annyi időt hogy végig olvasod kérlek írd meg mit gondolsz erről az egészről :| köszi f/21



#gondolat #elveszve #Keresemazutam
2021. jan. 15. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hű, hogy is kezdjem?

Ha zenélni szeretnél, akkor

zenélj!(is)


1: Nos, én elsőnek azt ajánlanám, hogy kicsit szedd össze a gondolataidat, döntsd el, hogy pontosan mit akarsz! Alkotni valamit, teremteni, inkább a hírnév vonzana,tartozni valahova vagy esetleg maga a zene vonz? Ezt gondold át, akár egy kis segítség révén.


2: Külön akarod magad tudni a szüleidtől. Rosszban vagy velük? Úgy érzed, nem értenek, nem értenének? Vagy csak már nagyon vágysz önállóságra? Ha igen, miért? Ezen is szintén gondolkozz, szintén akár egy kis segítség révén:).


3: Szeretnél tartozni olyanok közé... Egy tökéletes baráti társaságot képzeltél el? Ahol mindenki normális, okos és vicces? Ahol szeretnek és értékelnek?

Ilyen baráti társaság elég ritka. Azok az emberek szoktak ilyen baráti kört akarni, akik nincsenek megelégedve a jelenlegivel vagy magányosak. Te nem vagy az egyik?


Próbáltam levonni következtetéseket, mint láthatod ( nem biztos, hogy jók). Próbálj meg magadba nézni egy kicsit, elemezni saját magad!


Na jó, ez egy kicsit általános tanács volt...


4: A zeneiparban szeretnél elhelyezkedni... Van alapból zenei érzéked? Bár, ha komponálgatsz, akkor kell lennie. A zene nagyon jó, nagyon jó, ha zenélsz. De azért ez egy elég bizonytalan jövőkép, szóval szerintem azért VALAMI MÁST is csinálj mellette.


Szóval igen...nekem ez a véleményem. Remélem segítettem!

( ÉS NE FELEDD! ELŐSZÖR AZT NÉZD MEG, HOGY MIÉRT AKAROD EZT AZ EGÉSZET!)

2021. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Újra én!(az első kommentelő)

Lehet, hogy lassan már eleged van belőlem és a prédikálásomból:), de eszembe jutott még pár dolog.


5: Sötétben tapogatózol...( Ezt a szókapcsolatot imádom) Bizonytalan vagy a jövődet illetően? Gondolkodj! Gondold át, mit csinálnál szívesen! (Ha a zene az, amit már leírtál, akkor az, de erről már leírtam a véleményem)


6: Úgy érzed különlegesebb vagy... (Eggyeltalán nem bántásból, semmi baj nincs ezzel) Ez egy nagyobbacska egora utal ( ugyanígy vagyok ezzel én is)

Plusz még önállóságra vágysz, ami az (akár enyhén) egoisták tulajdonsága.


Igazából ezt nem tudom, miért írtam le (talán élvezetet lelek mások személyiségének elemzésében), mivel annyira nem tesz hozzá semmit a történtekhez.

2021. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyen valamilyen egyéniséged, az a megfogható és szerethető (és eladható). Ha csak magadnak pötyögsz, arra senki nem lesz kíváncsi.

Ennyi jut most eszembe erről :) amúgy nem értek a zeneiparhoz.

Sok sikert!

2021. jan. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőj föl! Ne álmodozz! Tanulj, dolgozz.
2021. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!