Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanuljak akkor ha semmi...

Mit tanuljak akkor ha semmi nem érdekel és nem motivál semmi?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, jó jegyeim vannak, szinte mindenből ötös vagyok, még matekból is megütök egy négyes szintet, a fizika, esetleg kémia az ami nem annyira megy.

Angolból középfokú nyelvvizsgám van.

Most kellene eldöntenem hogy jelentkezzek-e egyetemre vagy szakmát tanuljak, de egyszerűen semmi nem érdekel, végignéztem az összes szakot, teszteket is kitöltöttem, de így sem találtam semmit ami kicsit is érdekel.

Azt tudom hogy jó lenne a jövőben home office-ban dolgozni, vagy olyan munkakörben ahol nincs csapatmunka, és egyedül dolgozhatok, nekem most is egy valóra vált álom ez a digitális oktatás, mivel sokkal jobban tudok így teljesíteni, senki nem fáraszt le napközben, egyedül lehetek stb.

Milyen munkakörök vannak ahol nincs csapatmunka, nincsenek kötelező csapatépítők és egyebek, hanem az önálló munka a fontos, egyedül lehetek? Műszaki területen kívül bármi szóba jöhet, nem muszáj hogy nagy karrier legyen. 18/lány



2021. jan. 16. 15:53
 1/8 anonim válasza:
11%
Hát ilyen elég kevés van. Műszaki terület alatt mit értesz?
2021. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Műszaki terület alatt pl. mérnöki terület, ahol fizika is szerepel a tantervben, vagy elektronika stb.

Informatikát középszinten tanulom, azt szeretem is, de ennél magasabb szinten nem tudom mennyire menne, ráadásul pl. a programozás elvileg nagyon is csapatmunka.

2021. jan. 16. 15:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egyszerűbb szakmák is szóbajöhetnek, nem ragaszkodom az egyetemhez, sőt ahhoz sem hogy érettségihez kötött legyen, csak ahhoz hogy egy olyan lánynak megfelelő legyen, mint én, aki szeret egyedül lenni, és nem akar csapatban dolgozni, ahol nem fontos a jó kommunikációs készség, nem kell állandóan "vidámkodni", nyugodt, stb.
2021. jan. 16. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hobbid, érdeklődési köröd csak van...
2021. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vannak, szeretek kirándulni, videojátékokkal játszani, olvasni, felnőtt színezőket kiszínezni, kreatív kis tárgyakat vagy bármit elkészíteni, olvasni, kvízekkel játszani, társasozni, nyelvet tanulni, és még sok minden mást.
2021. jan. 28. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj rá a nyelvekre. Utána nyelvtanításból megélsz, skype-on is!
2021. febr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami nem turizmus, nem vendeglatas, aminek jovoje van, es jol menne neked, es nem utalod, es jol lehet keresni, azt.

Nagyon keves ember csinalja azt, amit szeret. Ha valamit elviselsz, nem frusztral, mellette szabadidodben azt szereted, amit akarsz.

Most nem csoda, hogy motivalatlan vagy. Az egesz vilag az, es a te korod kulonosen nehez. Szerintem ne allits magad ele tul nagy kihivast, ami nyomaszt, frusztral.

2021. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok a hasonló bennünk, nekem még van pár évem érettségiig, de valamiféle szerkesztő szeretnék lenni. Dolgozhatok egyedül, illetve kevés emberrel együttműködve, magyar ágon mehetel tovább, amit szeretek, egy kis infó alapok sem ártanak, amit szintén szeretek. Vagy lehetsz műfordító is, ha jól mennek a nyelvek, az is érdekes munka lehet.
2021. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!