Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg 15-20 évesek,...

Nyugtassatok meg 15-20 évesek, nektek is így áll a napotok?

Figyelt kérdés

Az alvásotok teljesen összezavarodott már, a nap nagy részében fekszetek ültök és neten nyomkodjátok?

Nekem semmi kedvem más semmihez, fogytam is a semmittevéstől, néha enni is elfelejtek.


2021. jan. 18. 20:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Dettó.
2021. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Barim ilyen.
2021. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam.
2021. jan. 18. 20:50
 4/31 anonim ***** válasza:
29%

X év mulva meg megy a hiszti hogy: jaj szűz vagyok, nincs egy barátom sem, nem tanultam tovább, 200 a nettóm, nem tudok kommunikálni, nincs akaraterőm, bla bla bla.

Ennek az első szakaszát épp most építed fel.

2021. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
köszi hogy szólsz
2021. jan. 18. 20:58
 6/31 A kérdező kommentje:
alkalmatlan szar vagyok xD
2021. jan. 18. 21:02
 7/31 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de ez a saját dontesed, senki másé. Senki nem fogja kialakitani az életed helyetted, nem fogja erdekelni, nem fog kezen fogva vezetni. Ha nem epitesz semmit, akkor senki leszel évtizedekig. És nem a rendszer a hibás, nem a szuleid, nem a tanárok, hanem te. Ezt most vedd komolyan, es kezdj változtatni.
2021. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a kérdező az online oktatás alatt vált ilyenné, még mielőtt halálra rémisztenéd.. Most hova menjen? Hol ismerkedjen? .... stb.
2021. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

8: interneten.


Lehet olvasni, egyetemi kurzusokat csinálni ingyen a harvardtól az oxfordig, nyelvet tanulni, az őt érdeklő szakmával foglalkozni, online önkénteskedni, stb stb stb. Az nem csinál semmit, aki nem akar.

2021. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%

A 20 éves egyetemista lányom pl. részmunkaidős állást vállalt az egyetem mellett, ezzel is kimozdul itthonról heti 1-2-3 napot. Meglévő barátaival ápolja a kapcsolatot, találkozni is szoktak, előző hétvégén pl. elutazott egyikükhöz az ország másik végébe.

A 17 éves gimis komolyan veszi a tanulást még így távoktatásban is (sőt, tán komolyabban is, mert jobban magukra vannak utalva és vannak céljai). Minden nap együtt ebédelünk, a reggelit magának készíti el, úgy ül a gép elé az első órához, hogy addigra már megreggelizett. Megcsinálja a leckéket, tanul a dolgozatokra. Online tanulmányi versenyen indultak csoportban, arra is készültek folyamatosan. Chaten tartja a kapcsolatot a barátaival, külföldi levelezőpartnereket szerzett magának a neten, így mindkét általa tanult nyelvet is tudja gyakorolni. Közben komolyan elkezdte érdekelni a sminkes szakma, egyelőre hobbiszinten gyakorol, kapott hozzá egy csomó kelléket névnapra, szülinapra, karácsonyra, így szinte minden nap készít magának valami jó kis sminket.

Egyszóval: nem unatkozik, van életkedve, nem fordult magába, próbálja a lehető legjobbat kihozni ebből a mocsok helyzetből. Az alvásuk nem zavarodott össze, mert a távoktatás miatt így is fix napirendjük van, mivel reggel fel kell kelni (többször van nulladik óra is, fél 8-kor már kezdődik), ezért nincs éjszakai bagolykodás. Nem én kényszerítem, maguktól is tudják, hogy másképp nem lehet.

2021. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!