Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam meg magam?

Hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

Szóval ügyesen tönkre tettem a holnap délelöttömet az olyan szarságaim miatt minthogy képtelen vagyok segítséget elfogadni es ehez hasonló dolgok.

Igazábol pontosan magam se tudom, miért döntöttem úgy ahogy, de most itt sírok e miatt 2,5órája..


2020. jan. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát most erre mit lehet mondani? Hívd fel az illetőt és mondd meg, hogy mégis jól jönne egy kis segítség.
2020. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nem választhatsz mást? te döntötted el hogy sz*r lesz de választhatod azt hogy oké elfogadod a segítséget. Mindig válaszhatunk valami mást semmi nem kötött, mindig választhatjuk azt ami nekünk igaz, ami nekünk jó és ami nekünk kényelmes. Nem agyalni kell hanem választani. Ez nem működött oké akkor mi működhet? nem vesztettél semmit. Képes vagy segítséget elfogadni, nyitott vagy és befogadó. Dönts másképp!
2020. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Pukcsi
2020. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen komoly a helyzet?
2020. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet: Más alkalommal ne szégyellj segítséget kérni, Még mindig jobb, mint szenvedni egy feladaton. Nem leszel attól kevesebb, ha segítséget mersz kérni, elfogadni, abból is lehet tanulni közben, ahogyan a másik az adott feladatban segít.
2020. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!