Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiatalok ti mit...

20-25 éves fiatalok ti mit értetek el eddig az életetekben?

Figyelt kérdés
A kérdés tudom, hogy provokatívnak hangzik, de semmi ilyen szándékom nincs, csupán érdekel, hogy ki hol tart az életben, milyen céljai vannak.

2021. jan. 20. 18:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

Hát...

Érettségi, okj, jelenleg egyetem. De valahogy kevésnek érzem ezt amit feltudok mutatni idézőjelesen. Általában emiatt komorabbak a napjaim is. Lehet egy társ hiányzik, akivel tartósabb kapcsolatom lehetne. De nem egyszerű egy komolyabb lányt találni.

De lehet szimplán a tanulásba fáradtam már bele. Szeretnék már lassan a saját lábamra állni. Tudom jól hogy nem könnyű a nagybetűs élet sem, de valahogy mégis vonz már a munka, főleg ha a szakmámba tudnék elhelyezkedni olyan terülten ami érdekelne is, akkor az nem csak munka lenne hanem hobbi is, ami leköti a napjaimat. Sajnos az egyetemnél is itt vannak a töltelék tárgyak és a szívatások, hiába szakosodnék már és elvileg azt kellene tanulnom ami érdekel... Emiatt is vonz jobban már a munka, lehet ott is vannak hülyeségek, jobb és rosszabb napok. De itt csak rosszabb napok vannak.

Meg ugye ez a letargikus hangulat, hogy itt vagyok 20+ évesen és igazából semmit nem tudok felmutatni, nincs semmi amire igazán büszke lennék.

2021. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
53%
#10 ez tudomány, nem hitegetés. Persze verheti a mellét a lottó győztes.
2021. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%
Tudomány az az, amit tanultam 5 évig az egyetemen, ez szimpla önhitegetés. Szerinted 2 kétkezi vállalkozó milyen befolyással van egy élelmiszeripari cégre? De most őszintén? :D Lásd be, hogy pancser vagy
2021. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%

#13 a cikk amit linkeltem tudomány. és nem csak ez a cikk. hanem egy csomó adat van erről, hogy magyar országon nagyon kicsit a társadalmi az átmozgási lehetőség társadalmi helyzetek között.


amit csinálsz az az, hogy egy darab példából általános következtetést vonsz le. ez nem okos dolog.

2021. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem, itt te próbálod belemagyarázni az áltudományos b.romságaidat konkrét példákba, aztán meg úgy csinálni, mintha semmit sem csináltál volna. Te tényleg ennyire buta vagy?
2021. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Alap és mesterszakos diploma és egy folyamatban lévő harmadik szak levelezőn, eljegyeztek, van egy jó munkahelyem immáron 2 éve, aminek köszönhetően anyagilag biztonságban érezhetem magam, elértem végre egy olyan alakot, amit korábban irigyeltem e amivel végre elégedett vagyok úgy, hogy közben egészséges is, hála az edzésnek. Végre megtanultam tudatosan menedzselni az időmet és levezetni a stresszt, végre megtanultam normálisan arcot ápolni még az első ráncok megjelenése előtt, amire szintén büszke vagyok őszintén szólva. Leküzdöttem a tini koromat pokollá tevő szorongásom, depresszióm és anorexiám, végre vannak igazi szeretteim, örökre leráztam magamról a toxikus embereket (a rokonaimat is), elmondhatom magamról, hogy már én támogatom anyukám és nem fordítva. Végre boldog vagyok 😊
2021. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
44%
#15 te vagy egy bohóc, aki azt mondja magáról, hogy valami tudós, és nem ért meg annyit amit írok sem. hanem csak hajtogatja, hogy az én apám festő volt vagy mi és akkor nem számít a származás. ok :D
2021. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Ebben az évben fogom befejezni az egyetemet. Elköltöztem albérletbe a barátommal. A diákmunkáknak hála elég sok tapasztalatot szereztem a munka világába és elkezdtem a jogsit.

Célom, hogy a nyelvvizsgáim meglegyenek, azokkal le vagyok kicsit maradva, később elhelyezkedni a szakmámban, dolgozni. Jelenleg tovább nem tarveztem.

2021. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
27%
17-es, ciki, mikor besülsz a h.lyeségeiddel igaz? :)
2021. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
23F. Van középfokú angol nyelvvizsgám, jogsim, idén végzek elméletben az egyetemmel, bár ezzel kapcsolatosan vannak kérdőjelek, bonyolult most. Alig várom, hogy a kezemben tartsam azt a nyomorult diolomát...aztán nem tudom mi lesz. A gyakorlati helyeink közül egy sem szimpatikus, annyira szivesen egyik helyen se dolgoznék. Kiderül majd...de az idegrendszerem már nem olyan erős, mint pár évvel ezelőtt. Párkapcsolatra meg kb esélyt nem látok, de ez van. A testemért is tennem kellene, de mocskosul lusta vagyok, szóval marad a növekvő testsúly. Remélem 1-2 év múlva több kedvem lesz élni.
2021. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!