Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ebben a helyzetben?

Mit csinálnál ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy prostit keresnél, és a neten rá akadnál a volt osztálytársadra, akibe viszonzatlanul szerelmes voltál egész gimi alatt, sőt még utána is jó ideig?

Elmennél hozzá?


Illetve mit csinálnál, ha kiderülne, hogy a pasija tud arról, hogy prosti? Tegyük fel, régen kihasznált és átvert téged, és most lenne alkalmad törleszteni.



2021. jan. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Fura de hagynám.

A jelenlegi önérzetem szerint nem vinne rá semmi hogy ilyen szolgáltatást kézbe vegyek.

2021. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ebben mi a kérdés már bocsánat? XD Szexelni akarsz -> találsz egy csajt, akivel szexelni akarsz és régebben is akartál -> plusz még a faszijával is ki akarsz szúrni azzal, hogy szexelsz... Szexelj!

Ha ebben a helyzetben lennék... szexelnék!

2021. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
*NEM tud arról, hogy prosti
2021. jan. 20. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Napisz.aron a helye.
2021. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Nem mennék el hozzá.


A szememben gázabb ha egy férfi prostihoz jár, mintha egy nőnek ez a hivatása.


Szóval én érezném kínosan magam a találkozáskor és későbbi osztály találkozónál vagy akármilyen helyzetben ahol volt osztálytársakkal találkozom én szoronganék, hogy "Ugye nem tudják hogy prostikhoz szoktam járni".

2021. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdés arra irányult (legalábbis, ha jól értelmeztem), hogy ha prostit keresnék, hogyan járnék el. Ebben az esetben engem nem befolyásolna, hogy ki az aktuális párja. Szerintem ez nem meghatározó. Ha fontos lenne nekem az illető, vagy megkívánná az igazságérzetem, szólnék a csávónak. Ha az erkölcsi dilemma miatt kérdezed, akkor biztos empatikus ember vagy, de engem nem befolyásolna akkor, ha az adott férfi bunkó lett volna velem. Ez a hölgy döntése volt... Ha ez a vágyad, szerintem nem kell magad rosszul érezned tőle.
2021. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal megdugnám. Tuti megbánod, ha nem. Legalább túl leszel rajta. Ne ismerjen meg a telefonba.


Léééééccci írd majd ide, hogy mi lett a vége storynak.


Viszont nem értem, hogy mit akarsz törleszteni a pasijának. Ha hirdeti magát, akkor akárki megdughatja.

2021. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!