Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az az életetekben,...

Mi volt az az életetekben, amiről azt hittétek, hogy nem tudtok felülkerekdeni rajta, hogy ez túl nagy falat nektek, aztán mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Mesélnétek ilyenekről, előre is köszönöm :)

2021. jan. 21. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati problémám leküzdése, az érettségim megszerzése, az önbecsülésem felépítése és megszabadulás a toxic kapcsolataimtól.
2021. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem volt ilyen. Voltak olyanok, amikor nagy falatnak láttam a dolgot és tudtam, hogy simán elbukhatok, de akkor is láttam esélyt. És, ezek sikerültek is. Ilyen volt pl. a jogsi. (A vicc az, hogy jól vezettem, csak vizsgánál ráparáztam.) Ilyen volt még az érettségi és a szakmai vizsgám is.

Jelenleg az egyetemmel küzdök és rengeteg a kétségem. Látok esélyt, de nagyon minimálisat. Szóval, ez majd kiderül fél-1 év múlva...

Ami még hasonló, hogy találok megfelelő partnert és elég jó leszek. Voltak kapcsolataim, de sosem volt minden tökéletes. (Persze, sosem lesz, de azoknál jobbat akarok.) Ebben nem érzem úgy, hogy sikerülne győznöm.

2021. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Befejezni a gimit és leérettségizni, pár brutál vizsgán átmenni, 1 érettségivel munkát találni

Több nagy falat is volt, csak azok nem sikerültek.

2021. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem, daganatos betegség, hitel.
2021. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok legyőzhetetlennek tűnő akadályok előtt.

Egyetem, betegség, magány, lelki elkorcsosulás, félelmek és harag. Nem biztos, hogy le tudom győzni, fáradt vagyok. Megpróbálom.

2021. jan. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogosítvány megszerzése és egy nárcisztikus emberrel való kapcsolat megszakítása.
2021. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az incel sors.


Vegul ugy kerekedtem felul, hogy elfogadtam es alkalmazkodtam hozza.



36F incel

2021. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!