Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi reklámozni való van abban,...

Mi reklámozni való van abban, ha valaki ismert ember létére egy falat nem tud lefesteni, és ezt még be is vallja, de a kondi meg a tetkó az kötelező?

Figyelt kérdés

Férfiként úgy gondolom ha nem is profin, de értenünk kéne minden alapvető melóhoz, gondolok itt arra hogy rozsdás kerítésre nem kenjük fel az új színt hogy az majd elfedi és még sok hasonlóról lehetne írni.

Szégyen amikor egy földrajz tanár 52 évesen villanyszerelőt hív mert nem tudja milyen csere izzó kell a mennyezeti lámpájába, az ilyen nagyon tanult emberek a legbutábbak és ez beigazolódott már régen.


Értelemszerűen ne piszkálja senki egy autó fékrendszerét ha nem ért hozzá, de olyan dolgokhoz nem érteni amit én 15 évesen megcsináltam az durva.

Villanyszerelésből is csak az újrakábelezést nem vállalnám, de kapcsolók cseréjét, bekötését mindig megcsináltam.

Akkor ott van még az a maréknyi asszony akik egykor vakoltak, téglát, cserepet rakták, betont kevertek.


2020. nov. 30. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Miért gondolod így? Mert otthon ezt láttad?
2020. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ok és? Te értesz valamihez, valaki más meg máshoz.


Van aki az egész életét a világűr kutatására szenteli, amibe nem fér bele, hogy kapcsolókat cseréljen. Nem azért mert hülye, hanem azért mert ilyen kutatni valamit.


Engem pl. egyáltalán nem hoz lázba a bütykölés, barkácsolás, meg tudok csinalni dolgokat, főleg a google és youtube korában, ennek ellenére nem gondolom, hogy bárkinek is magyarázkodnom kellene, miért hívtam szakembert valamihez. Megjegyzem eddig gázkazánhoz hívtam szakembert, a többit csináltam én.


Másik oldalról egy fizetési meghagyás megindítása pofonegyszerű dolog, minden le van írva, mégis ügyvédhez mennek el sokan, hogy csinalják meg.


Értek valamihez > más szakértelme;

tipikus esete...

2020. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek, viszont ha mindenhez értenénk semmihez nem kellene szakmunkás. Nincs benne reklámozni való. Csak a média adja el így a semmirekellő embereket, meg a vallások hangoztatják hogy te már csak azért is érsz valamit, mert szimplán megszülettél. Az emberi érték a tudásban, és hajlandóságban nyílvánul meg nálam.
2020. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!