Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Némelyik ember, hogy lehet...

Némelyik ember, hogy lehet ekkora idióta?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó.

Keletibe oda mentek hozzá a cigányok, és elkérték tőle a telefonját azzal az ürüggyel, hogy telefonálni szeretnének.

A srác oda is adta nekik, viszont már nem látta a telefont.

Mind ez fényes nappal történt, úgy, hogy emberek mászkáltak az aluljáróban. Srác meg simán haza sétált, feljelentést se tett. A telefon értéke, meg az 50ezret bőven meghaladta.


2017. jan. 8. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hogy odaadta a telefont.. talán félt. Mind tudjuk, hogy rézbörű barátaink szeretnek késsel bökdösni, ha valami nem tetszik nekik. Feljelentést tenni meg ugyan felesleges lett volna, elmondom hogyan zajlik: rámegy 4 órád, ebből 3óra 50 perc az, hogy váratnak, aztán 10 perc alatt felveszik a jegyzőkönyvet, aláíratják, hazaküldenek. Ezután 3 hónapig nem csinálnak semmit, három hónap múlva kapod az értesítést, miszerint "tettes ismeretlen, nyomozás lezárva". Tény, hogy jobb lett volna ha elfut a srác, de így a fotelban ülve könnyű pofázni, hogy mit kellett volna csinálnia, sokan lesokkolódnak és nem bírnak tenni semmit. A nőket is ezért hibáztatják mindig, hogy miért nem futottak el az erőszak elől, de ha egyszer nem mer, nem bír... nem vagyunk egyformák, ne hibáztasd az áldozatot soha. Akkor sem, ha te hasonló helyzetben bátrabban viselkedtél és meg tudtad védeni magad.
2017. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%

Ki ez a rasszista bunkó, aki teleszórja most a Gyakorit a kamu cigányos kérdéseivel?


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2017. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez kemény. Biztos sok pénze van a srácnak és tud venni másikat. Vagy eleve nem is az ő telefonja volt. Lehet ő is csak úgy elkérte XD


Ne törődj vele kérdező, rengeteg ostoba ember van. Velem is bepróbálkoznak folyton a csövesek, az alkoholisták és a cigányok is. Nem félek tőlük. Volt hogy a régebbi típusú tolóajtós kabinos vonatokon az egyik kabinba beült mellém két cigánycsávó és rögtön rámszálltak. Nem féltem tőlük, jól kiosztottam őket, és megmondtam nekik hgoy adjatok ti pénzt nekem még a zoknimon is lyuk van.


Az ilyeneknek nem szabad bedőlni, félni tőlük pedig még gondolatban sem szabad.

2017. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!