Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma volt a híradóban, hogy egy...

Ma volt a híradóban, hogy egy "anya" pandémiának szerette volna elnevezni az újszülött lányát. Normális?

Figyelt kérdés
Elutasították természetesen.

2021. jan. 22. 22:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális, de hát ez a vége, ha a nők normális apa nélkül nőnek fel, és az anyjuk világmegváltó amazonnak neveli őket. Mondjuk ez még mindig jobb, mint az az amerikai hülye ribanz, aki Vaginának nevezte el a fiúgyermekét, hogy megértesse vele, hogy a nők szegény elnyomottak, és ő a felelős ezért.
2021. jan. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

#22 Az ugye, megvan, hogy az a vaginás hír egy Hírcsárda-szerű poénoldal szüleménye, amin többek közt olyan hírek vannak, hogy „ünnepeld A nagy Gatsby copyright alóli felszabadulását azzal, hogy elütsz valakit a kocsiddal”, „egy nő nem tudja elhagyni az égő házat, amíg nem dönti el, mit vegyen fel” és „hogyan randizzunk olyan férfiakkal, akik el akarják lopni a Függetlenségi Nyilatkozatot?” Utóbbit belinkelem, röhögjetek ti is :)

[link]

2021. jan. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%
Miért, az apa normális? Gondolom, nem csak anyja van annak a gyereknek
2021. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%
Vannak sajna ilyen emberek.
2021. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%
Ozt mié' nem Padma? Az például jó lehetne. Maga a "pandémia" szó hangzásra nem lenne rossz, csak amit jelent az tényleg rossz. Biztos annyit súlykolták a tévében, hogy megragadta a figyelmét ez a szó; annyit ismételgették, hogy feltűnt neki, hogy szép a hangzása; a jelentésének már utána se akart nézni; szerintem valszeg lehet,hogy picit lusta volt. Nem tudom amúgy, van-e náluk internet, de ha nincs, a szomszédot megkérdezhette volna; viszont , ha egyáltalán nem is hallott az "internet" szóról, vagy inkább arról, hogy az mit takar; tehát nem is tudja, hogy az mire jó, hogy utána lehet nézni dolgoknak; na, szal szívás; de legalább nem engedélyezték ezt a nevet. Egyszer valakitől hallottam hogy valaki meg a Klamídiát akarta kérvényeztetni. De amúgy Kandida név van. A Kándid női alakja. Én amúgy nem tudok ezekről semmit.
2021. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
*mármint azokról a dolgokról, amiket írtam.
2021. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy, a hülyeség valószínűleg úgyis öröklődik, szóval a gyerek sem lesz sokkal okosabb.
2021. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja. :D És majd hagyomány lesz; hogy minden elsőszülött lány Pandémia lesz a családban; mert lazulnak a szabályok. :D :):):) [Csak ezt ne; legalábbis ne ilyen irányba!! :) Mert, ha lazítanak, akkor olyan irányba például mehet, hogy a Dzsenifer is mehessen J-vel, de azért mindenféle vad ötleteket továbbra is el kéne vetni. Vagy legalábbis praktikus lehet. :)]
2021. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és ez nem kijelentés volt, hogy lazulnak a szabályok, tehát ilyen irányba remélem, hogy nem, mert rossz lehetne Pandémia névvel élni; tehát nagyon jól tették, ügyesek voltak, akik visszautasították a kérvényezést. :):)
2021. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kifejezetten szépen csengő név, ha a jelentésétől elvonatkoztatunk
2021. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!