Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szólnak le amiatt mert...

Miért szólnak le amiatt mert az újszülött gyerekemnek nem vásárolok és nem is adok rá turkálós/használt ruhát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 19:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
100%
Nem én voltam! Viccet félretéve, miért nem teszel magasról mások véleményére?
2015. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Mert valószínűleg , nem túl tehetősek akik leszolnak, vagy felesleges penz kidobasnak tartják a mindenből újat ( en is) . Ettől függetlenül engem nem zavar ha valaki csak újat ad a gyerekere.
2015. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
85%
A te dolgod, azt adj a gyerekedre, amire telik. Amúgy meg gyorsan kinövi. :-)
2015. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

Üdv a klubban. Engem azért szólnak le, mert egyáltalán csak gondolok rá, hogy veszek a gyereknek új ruhát és nem a 25 éve padlásra szórt dohos vackokat tervezem ráadni...

Jah, és az a legjobb, hogy még útba sincs a gyerek.

Van akik ráérnek ilyesmin vitázni. Nem kell vele foglalkozni.

2015. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Rokonok közül folyamatosan.

Hatalmas veszekedés lett belőle mikor mondtam, hogy köszönjük a ruhákat de inkább ne vegyenek nem vagyunk rászorulva.

Nem értem, hogy ezt miért nem lehet elfogadni. Senkit nem kértem, hogy egyáltalán bármit is vegyen.

2015. máj. 9. 19:09
 6/46 anonim ***** válasza:
66%
személy szerint úgy gondolom ,hogy persze mindenki ilyenkor új ruhát akar venni a gyerekének és ehhez szíve joga,de én max egy-két darabot vennék(amiben mutogatnám a családnak) a többi pénz pocséklás hisz az elején nő mint a gomba szinte azon nyomban leveheted róla amint feladtad rá.Akkor pedig minek ezreket költeni a ruhákra ha pár százért veszek ugyanannyit használtat?
2015. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%
na jó ez mondjuk bunkó dolog, ajándékot nem illik visszaadni,főleg ezzel a kijelentéssel.max elfogadod a rucikat és leadod egy adományboltba ha útban van...
2015. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Én alapból magamnak se veszek használt ruhát. Nem tudom elviselni azt, hogy azt már hordták ki tudja, hogy ki.

Így egyértelmű volt, hogy a gyerekemre végképp nem adom rá.

2015. máj. 9. 19:13
 9/46 anonim ***** válasza:
75%

Én azt nem értem mit kell problémázni azon, hogy mi van a gyereken.

Nem tök 8?

Leeszi, leszarja, összehányja...az újat is. Ráadásul ha eladod fele annyiért tudod csak...

Ezzel szemben engem nem zavarna, a te pénzed, úgy szórod ahogy akarod, de gondolom a rokonok csak jót akarnak és azért bunkóság visszautasítani, mint valami kihányt kaját, max nem adod rá aztán annyi. Nem kap penészt a gyerek amúgy se tőle.

2015. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Számomra az őszinteség a legjobb út. Nem fogom azt mondani, hogy milyen szuper ha nem az. Inkább az elején tisztázom és a későbbiekben nem kell szembesülnöm azzal, hogy továbbra is vásárolnak olyan ruhákat amiket soha nem adok rá a gyerekre.
2015. máj. 9. 19:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!