Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért idegesít most már még...

Miért idegesít most már még jobban, hogy az osztálytársaim a túlsúlyommal piszkálnak?

Figyelt kérdés
Kb. 25 kg feleslegem van, amiért már gyerek korom óta piszkálnak, de eddig igazából valahogy nem nagyon váltott ki belőlem semmit. De most, hogy 1 hónapja életmódot váltottam, valamiért sokkal jobban idegesít hogy ezt csinálják, és nem tudom miért. Pedig pont az ellenkezőjét vártam, hogy semennyire nem fog érdekelni, mert már úgy is fogyok, és nem leszek ilyen valószínűleg egy év múlva. Mondjuk november óta nem láttak az osztálytársaim, bár amúgy sem hiszem, hogy akkora változás lenne rajtam ennyi idő alatt, hogy észrevegyék. Szerintetek ez miért lehet? (ők nem tudnak róla, hogy életmódot váltottam) 17F
2021. jan. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Lehet még nem tudod, mert fiatal vagy, de:


Az embereknek a génjeikbe van kódolva, hogy valakit mindig bántsanak. Óvodás koromból is emlékszem olyanra, hogy Lacikát csúfolták mert szemüveges, Zolikát azért, mert kövér. Ha túl csendes vagy azért piszkálnak, ha túl hangos azért. Ha sovány vagy azért. Ha jól néz ki egy lány, akkor k.va, ha ronda akkor is az, csak akkor ronda k.va.


Ha nagy az orrod, eláll a füled, kicsi a melled, aránytalan a segged, ha szőke vagy azért, ha barna akkor azért.


A munkahelyemen zömében diplomás emberek dolgoznak. Amikor odakerültem én lettem a cég k.vája, mert a nagyfőnök asszisztense lettem és biztos szexelek vele munkaidő után, azért "vittem sokra". Nem azért, mert tanultam.


De bajuk van a takarítóval is, az túl ostoba, semmire nem vitte. Az informatikus kocka és tuti b.zi.


Szóval egész életedben találkozol majd ilyenekkel, valahogy meg kell tanulni röhögni. Emberi természet.

2021. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Mindenek előtt egy életmód váltás legnehezebb első szakasza az első 40 nap!

Kitartást hozzá és hajrá!


1: 17 vagy. 2 év múlva teljesen le fog cserélődni az ismeretségi köröd.


2: Mond el: Srácok, a piszkálás nem segít. Életmódot váltottam és küzdök vele. Valakinek ez nehéz. Ha foglalkozni akartok ezzel, segíteni is lehet, nem csak basztatni. Pl mutassatok gyakorlatokat, amiket otthon tudok végezni, vagy ha végre vége ennek a pandémia mizériának, gyertek el velem edzeni és lelkesítsetek.


3: Érthető, hogy a túlsúly nem egészséges és ami nem egészséges, attól fél az ember, és amitől fél az ember azt cikizi, kigúnyolja.


4: Nem nekik fogsz megváltozni, hanem magadnak. És ebben nagy szerepet játszik, hogy mások piszkálnak, hogy túlsúlyos vagy. Nem szép tőlük, de ebből is lehet energiát nyerni, hogy csak azért is megmutatod.


5: 25kg extra, az edzéssel leküzdhető egy év alatt! Olyan fitt leszel és szexi a végére, hogy röhögni fogsz azon, amit régen mondtak rád.

2021. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Az sem igaz, hogy az ember alapvetően piszkál másokat. Gyerekkorban még normális, mert akkor még nem alakul ki teljesen az empátia, de felnőtt korban ez csak a frusztráció levezetése.
2021. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
68%
Úgy van ahogy a 3-as válaszoló mondta.
2021. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
17 évesről van szó #3 nem felnőttekről.
2021. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!