Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha van egy...

Mit lehet tenni, ha van egy lány, aki azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, ha nem foglalkozok vele, és most zaklatja a barátaimat, osztálytársaimat, és ráírt a lány unokatesómra és számonkérte?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki 1 éve rámírt. Egy busszal mentünk mindennap haza, mert egy helyen lakunk, de egy suliba járunk.

1 hónap beszélgetés után megírta nekem, hogy szerelmes belém. Én meg normálisan visszautasítottam. Erre olyanokat írt, hogy hiába nem vagyok belé szerelmes, foglalkozzak vele, mert akkor megöli magát, és elküldte a kezét, amin volt egy vagdosás. Ekkor megijedtem. Amikor rámírt, akkor visszaírtam neki, mert nem akartam rosszat. Utána már nem nagyon írt rám, csak hébe-hóba.

Olyanokat csinált (nem egy suliba járunk), hogy megkérte az unokatesóját, aki évfolyamtársam, hogy menjen be a termünkbe és fotózza le az órarendet, hogy tudja, mikor hány órám van, és egy busszal tudjunk menni.

Most mióta online oktatás van, azóta szinte minden nap rámírt. Én meg visszaírtam. Van egy unokatesóm, akivel nyáron elmentünk képeket csinálni, és megjelölt a képén, mert én csináltam a fotót (lány). Erre ráírt az unokatesómra, hogy miért jelölget engem a képén, meg mit akar tőlem. Meg a barátaimra is ráírt már, hogy segítsenek neki velem kapcsolatba. Kinek szóljak ezügyben?


2020. nov. 29. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid nem tudnak segíteni?

Mert ez már zaklatás és az rendőrségi ügy.

2020. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a francba. Az ilyen pszichopatákkal nem szabad foglalkozni, mert a te életed teszi tönkre. Ha meg annyira zaklat, akkor jelentsd fel, lehetőleg bizonyítékkal.
2020. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak rendőrségi, pszichiátriai ügy is. A szüleinek kellene szólnod, foglalkozzanak vele.
2020. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, le kell sz.rni. Ha fel akarja vágni az ereit csak vágja. Egyrészt mindig elbénázzák (MINDIG), másrészt bekerül a pszichiátriára ahova való a borderline liba.
2020. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni. Mindenkinek a saját felelőssége, hogy mit kezd az életével. Az ilyenek csak ugatnak, általában gyáva férgek ahhoz, hogy megöljék magukat. De az nem állapot, ha örökké rettegésben tart valaki, aki öngyilkos lesz, ha nem leszel a szolgája. Az ilyen haljon is meg.
2020. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is majdnem évig konkrétan zsarolással kényszerített kommunikálásra egy srác, aztán meg mint aki nem veszi észre hogy ő erőlteti az egész dolgot, bemesélte magának, (meg próbálta nekem is) hogy milyen szép ami köztünk van. Én kivártam hogy elmúljon a "lelkesedése" irántam (nem mertem mást tenni, olyan volt kicsit min egy pszichopata, hosszú story) , aztán szerencsére lekattant rólam.
2020. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*majdnem egy évig
2020. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p-ba! Nem lesz öngyilkos, csak fenyegetőzik, ezzel akar magához láncolni. Ha annyira meg akarta volna ölni magát, már rég megtette volna, főleg azután, hogy csak ő keresett téged.
2020. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz öngyilkos, ettől ne félj. Csak érzelmi zsarolásként használja fel.

De ha öngyilkos is lenne, akkor se a te lelkeden száradna a halála, mert te megmondtad neki korrekten, hogy nem szereted, erre mèg mindig ragaszkodik hozzád, mint egy kis .....

A barátaiddal, unokatesóddal meg beszéld meg, hogy küldjék át a screenschootokat (nem tudom hogy kell helyesen írni), te is screenschootolj le mindent, nyomtasd ki (főleg azt a részt, amiben azzal fenyegetőzik, hogy megöli magát meg a képet a karjáról), és menj el a szüleiddel a rendőrségre.

2020. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, csak én lány vagyok.

Én az osztályfőnökömnek szóltam, aki átszólt a szomszed iskolába a gyerekkel kapcsolatban, és rendőrségi ügy lett belőle.

2020. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!