Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen betegség az hogyha...

Milyen betegség az hogyha mindig túlgondolom a dolgokat, sokkal nagyobb problémának állítom be mint amekkora másik szerint?

Figyelt kérdés
Nem vagyok boldog szerintem mindig szomorú vagyok, mindig látok valami hibát, bajt, nem arra koncentrálok mi van hanem hogy mi nincs, milyen nem a dolog stb. És mióta észrevettem ezt, azóta sincs változás, csak még 1 probléma xD Remélem érthető voltam, ha nem kérdezzetek.
2021. jan. 26. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Paranoid téveszme
2021. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%
Nem vagy ezzel egyedül.Én is ilyen vagyok és rettenetesen kikészít sokszor.Mondjuk régen OCD-m volt bár nem tudom mennyire folyásolja be ez a dolgokat.De attól függetlenül ez még nem jelenti azt,hogy bármi pszichés betegséged volna neked is.Vannak ilyen típusú emberek és te is közéjük tartozol.Mi a másik problémád?
2021. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Pesszimista vagy.

Melankolikus embertipus tipikus jegyeit hordozod.

Ha korulotted a masik 3 embertipus van,akkor azokhoz kepest vagy tulaggodo.

2021. jan. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!