Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok kiakadva vagy...

Jogosan vagyok kiakadva vagy túlgondolom a dolgot?

Figyelt kérdés

Egy netesbarátommal(?) lassan 2 éve ismerjük egymást, rengeteget szoktunk beszélgetni, szinte minden nap írunk egymásnak. Felvetődött pár napja hogy kutakodtunk egymás facebook oldalán, nem vagyunk egymás ismerősei ott, mire én ha már úgyis nézzük egymást gondoltam bejelölöm. Ő nem fogadta el, ma rákérdeztem erre írta, hogy azért nem mert úgy érezte, hogy csak kierőszakolta belőlem a jelölést. Én írtam, hogy alapból nem szoktam jelölni senkit se, ez ilyen hülye szokásom de előtte nincsenek titkaim, aztán végül abban maradtunk, hogy akkor ne is jelöljük egymást.

De engem ez nagyon idegesít, úgy érzem mintha a szemembe hazudott volna a kifogásával. Tényleg eléggé zárkózott vagyok de közben meg neki szívesen megnyíltam eddig amennyire tőlem telt.



2020. szept. 29. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Jogosan vagy kiakadva, mert ez elég kamu szagú kifogás.
Nincs miért haragudj rá, mert csak azt tette ami szerinte neked a legjobb.
Válaszban kifejtem.
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda problémák. Sosem értettem, hogy miért kell ennyire alárendelni valakinek magát a másiknak.
2020. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most ebben mi az alárendelés? Tök jól megvagyunk vagy legalábbis én azt hittem és nem igazán tudom mire vélni, hogy van rám napi szinten 2-3 órája, hogy chateljünk és tudunk egymásról olyan dolgokat amiket mondjuk egy egyszerű facebook ismerős meg nem de valamiért mégse akarta elfogadni.

Nem értem, azt se miért kell erről hazudni vagy fél igazságot mondani. Ha azt írta volna, hogy túl nyomi vagyok és nem akarja, hogy a barátai kérdezősködjenek még az is jobb lett volna mint ez.

2020. szept. 29. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan nemű a barátod?

Ha nem, akkor meglehet, párja van és azt titkolja.

2020. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!