Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a világ leismer...

Szerintetek ki a világ leismertebb embere, akinek mindenhol ismerik a nevét?

Figyelt kérdés
Lehet halott személy is.
2021. jan. 26. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Jézus Krisztus, Mohamed próféta és Buddha.
2021. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
orbán
2021. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
trump szerintem simán, vagy hitler
2021. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Elon Musk
2021. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Hitler, Putyin, Elvis, Michael Jackson.
2021. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Kim Jong Un logikája teljesen jogos!


Én amúgy súlyosan megkínozva, élve felvagdosva szeretném már látni azt az embert. De nagyon-nagyon valószínű sajnos, hogy ez soha nem fog megtörténni.


Úgyhogy aki iSTEN-t írta, az gondolkozzon el ezen!! Hogy az Ő istene hogy hágta meg hátulról élesbe az emberiséget. =(

2021. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan ember akit a világon mindenki ismer, vagy ismert. Gondoljunk csak a világvégi kis afrikai, vagy óceániai falvakra. Mindenképp a vallással lehet kapcsolatba, aki valódi élő ember volt. A 11-es válaszoló nagyon jót írt, a három közül valamelyik, ha ki lehet jelenteni, hogy élő személyek voltak. Egy cikkben olvastam hogy esetleg Jimmy Hendrix is lehetne, de őt is főleg a nyugati világban ismerik a legtöbben. Bár ez még mindig nem azt jelenti, hogy a legtöbb helyen is.
2021. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!