Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a jövőképetek?Hány évesen?

Milyen a jövőképetek?Hány évesen?

Figyelt kérdés
Sztem azért lényeges a kor,mert lehet,hogy egy 15 éves ember már csúcsszuper technológiáról álmodozik,és tanul,míg egy 21 évesnek elég a hideg sör.
2021. jan. 26. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen és kilátástalan :)
2021. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát azért ennél jobbat is ki tudsz hozni magadból utolsó. Senkinek sem reménytelen. Sok sikert kívánok azért. Azért azt megjegyzem,hogy nem túl jó,hogy én jobban hiszek már most benned,mint te magad. :/
2021. jan. 26. 22:47
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát 27 évesen évek óta dokiról dokira járok egy eddig fel nem derített betegséggel, e miatt nem tudok dolgozni, minimális bevételem apró netes munkákból, meg kisebb alkalmi munkákból van, mikor sok-sok év várakozás után 2018 elején először lett volna barátnőm, akkor ütött be ez az egész, természetesen aláásta ezt is, ahogy azt a szakmát is amit nagyon szerettem volna.

Innen már kicsit nehéz reménykednem bármiben is. :S

2021. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a baj, hogy nagyon nincs.


24

2021. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel reccsen van az egészségem, amiért java részt én vagyok a felelős, így megpörgetem a végét. Már nem bánom hogy nem lett gyerek, nem lenne időm felnevelni. Nincs jövő kép. Ma van csak. 35.
2021. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövőképem. Vagyis nem látok legális utat arra, hogy a rossz anyagi helyzetemen változtathassak, pedig most tisztességes munkám van. A saját/lakás realitásból egy álom lett pár év alatt. Nincs remény.
2021. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!