Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerettek ebben az országba...

Ti szerettek ebben az országban élni? Van jövőképetek itt?

Figyelt kérdés
ahogy én látom mint 20 éves: 2éven belül elmegyek és soha nem jövök vissza.nem éri meg itt maradni.az egész egy káosz a fizetések semmire nem elegendőek,nyugdíjat az én korosztályom már tuti nem fog kapni hála az elöregedő lakosságnak stb,az emberek bunkók, a közbiztonság se vmi jó ráadásul még hideg is van és még folytathatnám.aki hosszútávon itt tervez maradni az nem érzi úgy hogy a biztos reménytelenségbe és nincstelenségbe,halálba tart?van itt jövő az átlagembernek?
2013. dec. 8. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek veled. Amint elvégzem az egyetemet, vagy lesz lehetőségem egy külföldi iskolába menni, már itt sem vagyok.
2013. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak általánosba járok, de már látom, hogy nem fogok tudni elhelyezkedni. Teljesen igazad van az ország hibáival kapcsolatban.
2013. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek ebben az országban élni, annak ellenére, hogy teljes mértékben aggaszt és felháborító az, ahogyan a politikai vezetés tönkre teszi, függetlenül attól, hogy milyen pártállásúak. Különösen bosszant, amit az oktatási rendszerrel művelnek. Szeretnék később is itt élni, de eszem ágában sincs itt dolgozni. Mivel az osztrák határtól pár kilométerre lakom, ez elég reális elképzelés is szerintem.
2013. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló az álláspontom, mint a tiéd.

Én is úgy tervezem, hogy egy jó 2 év múlva megpróbálom külföldön. Ez idő alatt rágyúrok az angolra, és egy kis anyagi tőkét képezni, hogy semmi kép se érjen komolyabb meglepetés. Persze tisztában vagyok vele, hogy odakint sincs kolbászból a kerítés. De lássuk be sehol se egyszerű, idehaza megfelelő képzettsége/ tapasztalat/ protekció nélkül vagy éhen halsz vagy vegetálhatsz a minimálbérből. Fiatal vagyok én még ahhoz hogy itthon nyomorogjak, és ne próbáljak meg változtatni a helyzetemen.

2013. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Már külföldön vagyok. :)


21/L

2013. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket. Szerintem többről szól az élet annál, hogy mennyit keresel. Én a hideg időjárást nem szeretem itthon. F/22
2013. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Persze, hogy többről szól, de gondolom te is tudod, hogy pénzből élünk. Ha nem tudsz ruhákat venni, enni, fizetni a számláidat, akkor szerintem az időjárás nem létkérdés, és szerintem ezt feleslegesen írtam le, mert ugyanúgy tudod te is.
2013. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
1,2,5,7 váloszoló Nektek üzenném hogy ti mind hazátlan árulók vagytok és a hazaszeretetnek egy szikrálya sincs bennetek de, mennyetek mennyetek dolgozni és legyetek boldogok azzal ne is törődjetek hogy közben az országuk megy tönkre.Már átvette a cionista vezetés és az irányított média a hatalmat felettetek.Most ez a "trendi" elhagyni Magyarországot de, ha egy átlag magyar tudná hogy ,honnan jön a vérünk hogy mi is a valóság hogy mennyit is érünk,de inkább azt a mocskos dobozt választva ami már az orránál fogva irányít mindenki.Csak várjatok 2015-ig...
2014. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj utolsó válaszoló de inkább élek kint mint nyomorgok itthon.adjál nekem havi 600ezret és akkor maradok.hazaszeretet?milyen haza?a hazánkat már rég elvették.a cionistákat meg nem lehet legyőzni.régen rettegtek a magyaroktól most már sajnos röhögnek rajtuk.én már be se vallanám sehol külföldön hogy magyarországon éltem egy percet is.egyébként meg mi lesz 2015ben?akkor költözöm ki.
2014. jan. 30. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as,azért te sem lehetsz annyira hazafi,ha írni sem tanultál meg;)
2017. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!