Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember csak akkor fogja...

Sok ember csak akkor fogja megérteni az oltás szükségességét ha majd valamelyik családtagjuk hal bele a vírusba?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 20:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés meglehetősen demagóg. Mi van azokkal, akik az oltás után haltak meg? Azoktól azt kérdeznéd, hogy "sokan a vakcinát követő halálesetek után fogják megérteni az oltás szükségtelenségét?"

Úgy állítod be, mintha az oltás garanciát jelentene arra, hogy nem halsz bele a betegségbe. Már ez a megfogalmazás is meglehetősen félrevezető, mert az emberek túlnyomó többsége bizony nem hal bele ebbe a betegségbe. (nagyon hasonló arányokra kell gondolni itt, mint például az influenzánál, habár pontos adataink jelenleg nem állnak rendelkezésre különböző okok miatt)

A kérdésed azért is félrevezető, mert úgy állítod be, mintha az oltás lenne az egyetlen preventatív megoldás. Miért nem azt kérdezed, hogy "Sok ember csak akkor fogja megérteni a D-vitamin szükségességét ha majd valamelyik családtagjuk hal bele a vírusba?"

[link]

2021. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Himlő, kolera, pestis. Igen rengetem ember meghalt ezekben, mert az akkori orvosoknak is az egyház parancsolt, akik kimondták, hogy a boszorkányságot mágjával kell gyógyítani...


Azért már rég nem ezt a világot éljük, szerencsére az a felfogás a fejlett országokban, hogy minden élet számít. Lehet szidni az egészségügyet meg az egészségügyi dolgozókat...mindengyikük bőven alulfizetve robotol orrvérzésig. Nem az egészségüggyel van a baj meg a szakemberekkel, hanem a politikusokkal akik épphogy csak annyi gempát adnak rá, hogy ne essen szét az egész. De persze épül a stadion meg a kisvasút stb. Csak annyi jön le az átlag embernek, hogy egy törött kéz miatt egész nap a kórházban van...miért? Kevés az orvos, mert egyik se akar annyi év tanulás után méltatlanul kevés fizetésért dolgozni (tudom most emelték bla bla). Kevés az orvosi képalkotó berendezés. Egy nagy kórházban is ami megyét lát el van 2-3 röntgen berendezés. CT is max 2. MR 1. Így nem kell csodálkozni hogy 2 hónap CTre, MR-re meg 4 hónap az előjegyzési idő...

2021. jan. 27. 20:28
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ez bőven elég indok a halálozási rátára. Ha egészségügy helyett stadionban meg idétlen és hatástalan plakátkampányokban áll a pénz, akkor nem kell ennyire kamillázni azon, hogy ennyien meghalnak ellátatlanság miatt. Most őszintén, mire számítottak?

Ausztriában egy általános orvos havi 1 millió 900 ezer forintot visz haza havonta (átszámolva pesze, mert az euró többet ér a forintnál), idehaza meg? Na, hát ennyi pénzből fából vaskarika itt normális ellátást létesíteni. Ha az egészségügybe ment volna a lóvé, még tán mi lehettünk volna azok, akik feltalálják a vakcinát. És degeszre kereshettünk volna magunkat, úgy vinnék, mint az élet-elixírt.

Csak az a "volna" ne lett volna...

2021. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Csak manapság már ha valaki leesik a fáról arra is ráfogják, hogy a koronavírus volt...
2021. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Azért ne akard letérdeltetni a gazdaságot teljesen légyszíves,mert az egészségügynek még szarabbat fog tenni ha senki se dolgozik. Ha elveszed a társadalomtól a jogot, hogy dolgozhasson nehogy túlterheljük a rendszert, el fog fogyni a mélyen tisztelt egészségügy pénze amivel fenttartjuk.

Egyébként #4-ben írtam, hogy legtöbbünk tünetmentesen túl van a koronavíruson. Ne hasonlitgasuk a kolerához és a pestishez.

2021. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Erről beszélek, 14. válaszadó. Anno amikor a TBC meg a "gyomorbaj" volt a sláger, mindent ezekre fogtak rá. Így tudott például rengeteg gyilkos áldozatokat szedni mindenféle mérgekkel. Eltette láb alól, akit akart, a tünetei hajaztak a TBC-re, a doki meg se vizsgálta, aláírta a papírokat, és kész, mehet is a temetőbe (Mary Ann Cotton, William Palmer és még páran).
2021. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

BIO ROBOT.


Mond neked valamit?

Ha beoltanak, azzá válsz. A gondolkodóbb réteg már tudja.

A jövő technológiája ez lesz.

2021. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Én értem a szükségességét, és mellette vagyok. De nem találtam sehol listát, hogy van-e kölcsönhatása gyógyszerekkel, amiket szedek, ill. vannak-e olyan alapbetegségek, amik mellett inkább nem ajánlják.


Plusz nem akarom az oroszt, se a kínait. Nem chip meg minden hülyeség miatt, Nutellából sem akarnék oroszt.

2021. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

Emberek, értsük már meg, h ez egy hamis dolog. Àtverik az a bolygót!

Ez egy teszt fázis, h a lakosság mennyire idomítható.

Ugye te nagy magyarként 8 után ki sem mersz menni. Bezzeg a holland kukákat gyújt fel.

Az afrikai mitcsinál? Ugyan úgy szalad a gazella után...


Aztán ha beadják az injekciot és beélesítik, akkor majd lehet robotolni. ;)

2021. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Attól ha én beoltatom magam, még ugyanúgy fertőzhetek. Annak való az oltás, aki félti a saját életét. Amúgy a ruszki vakcináról máris kiderült egy trükközés.
2021. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!