Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fizet anglia azért, h a...

Miért fizet anglia azért, h a külföldiek elmenjenek onnan?

Figyelt kérdés
Eddig hosszú évekig nem zavarták őket?
2021. jan. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kitelepítésnek és kiutasításnak a költségei többe kerülnek, mintha valaki ingyen eltakarodik. Nekik is érdekük,hogy aszociális hálón élősködő, nem aktív dolgozó emberek kitakarodjanak. Kiszámították, hogy így olcsóbb.
2021. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adják a pénzt oda mindenkinek. Egyenlőre még csak egy hír emlitette meg, de ahpgy olvastam a cél az, hogy azok akik segélyen élnek, vagy nem full time ba dolgoznak minimáélbérért, azok talán esélyesek. Mivel várható a még nagyobb munkanélküliség. Amúgy meglepne ha bárkinek is fizetnének, mert nincs pénze az államnak. Jelenleg mindenből pénzt akarnak csinálni úgy, hogy a dolgozó embereket húzzák le. Emelnek mindenen ( drágább lett a villany, víz, gáz stb is)
2021. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
LOL. Az angolok nem hallottak errol.
2021. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes online újságok hírei szerint szintén érdekes, de senki sem tudja igazából. 1-es kommentje talán reális, ugyanis ha ez a járvány és válság így folytatódik tovább, akkor már nem tudom mi lesz. De tényleg baxki, ez már durva, és senki sem tudja, hogy most hogyan tovább. Az egész világon xar van a gazban, nem csak itthon. Lehet, az angolok tudják, mi vár rájuk, ha a munka nélkül maradt elmigirik nem kapnak segílyt. Akkor ott tutira pokol lesz, de nem csak ott. Mindenhol.
2021. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deniel01 ***** válasza:
Érdekes hogy ezt én is eddig csak a magyar oldalakon làttam :D de amúgy nyilván meg van ennek is a célközönsége mint a brexit mindenkit hazaküldünk baromsàgnak!aki feketén van kin nem fizet adót stb ezeket kiszűrik, aki be van jelentve adózik stb azzal semmit nem fognak csinálni! Csődbe menne az ország! Az angol nem dolgozik! külföldi munkàsok nélkül itt megàllna az élet!
2021. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deniel01 ***** válasza:
A magyar média nagyon szereti felerősiteni a híreket nekem is mindig küldik ismerőseim otthonról a híreket egyikről se hallottam még :D
2021. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!