Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon különös éreztétek már...

Nagyon különös éreztétek már ezt? Semmi kedvem az egészhez!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok voltak dolgok amikben ludas voltam, de azokat fiatalkori csapongásnak gondolom, illetve "kötelező göcsörtösnek" hogy jobb ember legyek. Szóval sok mindent megéltem, átéltem és sokat változtam. Ma napig tisztán emlékszem ezekre a stációkra. És arra is hogy mindig kerestem az élet értelmét. Volt hogy sokszor elöntött a nihil, hogy minek erőlködni, ha úgyis meghalunk...

Ezért én arra jutottam, hogy a legfőbb cél kijavítani a genetikai hibákat, hogy elérjük az örök életet és örök fiatalságot, ez a legfőbb cél. Nem vagyok transz humanista, én a biológiai módosítás híve vagyok vagy a nanitoké, amit bejuttatunk a véráramba és ezek a kis robotok segítenek kikatatni a vírusokat fertőzéseket stb.

De ezen kívül nem látom értelmét az életnek. Úgy gondolom rabszolgák vagyunk némi szabadidővel meg egy kis költő-pénzel, ugyanis ha kilépsz a rendszerből csak te vesztesz, a rendszer nem omlik össze. Lényegében ez a rendszer az örökmozgó. Csak a mókuskerék van. A tudományok is szépen lassan bebizonyítják, hogy a biblia történelmi ihletésű dokumentum de ki van színezve. (ebbe most nem megyek bele de sok dokumentumfilm és könyv van mögöttem.) Pl Jézust én csak egy bölcs rabbinak tartom...

Szóval lassan de biztosan minden mítoszunk elpárolog, ami kicsit is színezte ezt az egyhangú létet.

Ráadásul a poén az az, hogy meg lehet hekkelni ezt a valóságot kábító szerekkel csak ugye az tiltott.

Mindannyian sémákat öröklünk és követünk: Nőj fel, vállalj felelősséget, dolgoz, nősülj meg, legyen gyereked stbi.- ezek mind örökölt sémák.

Nagyon régóta talán miattam is nincsenek barátaim, barátnőm. Igazából nem tudom miért kelek fel reggelente.

Teljesen értelmetlennek találom az életet akkor is ha van reinkarnáció úgy sincs sok értelme, akkor is ugyan az a monotonitás lenne, csak még egy fogaskerékkel.

Ha nem lennének gonosz, rossz emberek talán még jó hely is lehetne a föld de sajnos ez is genetikailag kódolt, ki hajlamos erre és ki nem. Az állam nem hiába hívja erőszak szervezetnek a rend fenntartókat, mert csak erőszakkal lehet, mert a legtöbb ember egyszerűen ostoba...


Sokszor úgy érzem magam, hogy naponta meg kell erőszakolnom magamat, a tanulással, munkába járással és az egész nem szól másról mint hogy betörjenek, hogy fogadd el hogy egy kisember vagy aki nem fér a húsos fazékhoz, hogy szükséged van a nagyemberekre cégvezérekre, a szilícium völgy istenire, hogy boldogulj.



2021. jan. 30. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Az a gond, hogy te túl müvelt, olvasott, tanult ember vagy egy olyan világban, amiben túlnyomórészt debilek vannak. Ez nagyon frusztráló tud lenni. Ráadásul monoton az élet. Körbe-körbe ugyanaz történik, a kiszámíthatósága szinte kézzel fogható. Ezt a monotonitást kell megtörni, ki kell magad zökkenteni. Csinálj valami olyat, amit még sosem! A szociális konvenciókat pedig meg lehet tagadni. Nem kell megházasodni, gyereket vállalni, házat venni egy kocsival meg két kutyával. Akiktõl ezt elvárják, és ezen nyomás alatt ezt teljesítik is, sosem lesznek boldogok, ha közben tök mást szeretnének. A te életed, te döntöd el, mit akarsz csinálni.
2021. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az élet értelme maga az élet. Az élet pedig: világot teremteni és szeretni.


Nyírő József

2021. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!