Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Masnak is vegtelenul elege...

Masnak is vegtelenul elege van mar a TikTok/Reddit/Twitteres “zoomer”, incel kulturabol?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 12:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%

"Incel: Önkéntes cölibátusban élő ember, saját hibáján kívül nincs barátnője"


Tévedsz. Az incel az, aki már szinte büszke arra, hogy még szűz, és soha nem volt nővel, de mindezt azért, mert alkalmatlannak / csúnyának tartja magát, vagy képzeli magát elégnek ahhoz, hogy bármilyen nő férfiként tekintsen rá. Nem akarja ezt, de úgy érzi "nem tud" ellene tenni, ezért félig meddig elfogadja. Nyomorult torz, beteg gondolkodás.. és szomorú

2021. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
#21 A-a, te tévedsz. Azok a szélsőséges nőgyűlölők, akikről beszélsz.
2021. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
“ Az incel az angol nyelvű involuntary celibate (kényszerű szüzességben élő) kifejezés rövidítése. E netes közösség szerint a társadalom zárja el őket a romantikus és testi kapcsolatoktól, mert nem eléggé vonzóak és gazdagok. Az incelek csak online létező közösséget alkotnak többnyire fehér tizenéves, huszonéves férfiakból.”
2021. jan. 30. 18:25
 24/25 anonim ***** válasza:

21 vagyok


23 - köszönöm

2021. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amikor legutóbb foglalkoztam a témával(2015 környéke), azt hittem Magyarországon egyedül én tudok az egészről, a többiekhez csak Eliot Rodger vérengzése jut el.


Eltelt 5 év és itt tartunk wtf.

2021. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!