Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt a szerelmem. Nem...

Meghalt a szerelmem. Nem lathatom többé. Pedig mèg a halott teste simogatása is elég lenne. Hogy lehet elni ekkora fájdalommal?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Mi történt vele? Elmeséled?
2021. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Jézusom, te valami divatgót vagy?
2021. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
Tudom milyen érzés,de próbáld valamivel elterelni a figyelmed róla nehéz lesz de nekem is ez segített
2021. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Hasonlón megyek keresztül. Azt mondom magamnak, hogy ő lát és hall engem odafentről, ebben biztos vagyok. Ha én nem látom és nem hallom az nem olyan fontos. Próbálok úgy élni, hogy büszke legyen rám és nem tenni olyat, amivel elszomorítom. Ami kettőnk közt történt nem tűnt el, hanem bennünk él mindörökké, a halál nem törölheti el.
2021. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szèp amit irtâl nègyes.

Én mem érzem a jelenlétét és ez nagyon fáj. Annyira szeretném hinni hogy mégegyszer megcsókol.

2021. jan. 30. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Őt már jézus simogatja.
2021. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!