Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Forduljak szakemberhez ilyen...

Forduljak szakemberhez ilyen gondokkal?

Figyelt kérdés

Elnézésr, ha hosszú. 17/l


Pár éve kezdődött az egész, akkor vettem észre lassan, hogy semennyi önbizalmam sincsen. De ezt betudtam serdülőkori lázadásnak. Viszont, most egyre jobban érzem üresnek az egész életem. Szorongok, ha egyedül kell kimennem az utcára, emberek közé. Ha sétálok emberek között, úgy érzem mindenki engem néz, és "elfelejtek" járni, pl elkezdek sántítani, stb. A másik probléma, hogy akiket szeretek/szerettem embereket, lassan ellököm magamtól, mert túlságosan ragaszkodó természetű vagyok azokhoz az emberekhez, akiket szeretek, mondhatni magamhoz akarom őket láncolni. Emellett, nagyon változó a hangulatom. Van olyan óra, amikor teljesen boldog vagyok, a következő órában pedig lent vagyok, minden apróságon sírok. Új emberekkel nagyon nehezen tudok beszélni, szinte sehogy. Ha odajön egy új ember beszélni, csak figyelek, de nem szeretek beszélni, kényelmetlenül érzem magam. Amikor a baráti társaságommal vagyok, mindig én vagyok, akit sosem hallanak meg, akkor sem ha ritkán mond valamit. Teljesen feleslegesnek érzem magam. Nagyjából ennyi lenne, ha elolvastad, köszönöm.


2021. febr. 1. 02:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez nem elég info, minden kérdésre válaszolok.
2021. febr. 1. 02:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne elmenned terápiára.

Kb. mióta tart ez az állapot?

2021. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 7-8. Óta kezdődött, akkor még enyhe volt.
2021. febr. 1. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kezdet a terápiához, hogy el tudod időben helyezni. Valószínűleg akkoriban volt egy olyan életesemény, aminek hatására ez kialakulhatott, ezt kell felkutatani.
2021. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!