Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran azoktatok...

Milyen gyakran azoktatok (férfi-nő haverság között) puszis képeket küldeni egymásnak?

Figyelt kérdés
Ez mennyire trend manapság?
2021. febr. 1. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Egy barátommal nem művelek olyat, amit a párom félreérthetne. Még akkor sem, ha épp nincs párom.
2021. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nyilván akkor ha nincs párotok. Így értem a kérdést
2021. febr. 1. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem küldök ilyet senkinek.
2021. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan fiú barátom, akivel rendszeresen küldtünk egymásnak szívecskéket is, amikor épp szinglik voltunk mindketten. Amikor van bármelyikünknek párkapcsolata, akkor ilyesmi nyilvánvalóan nem történik, hiszen én sem tolerálnám, ha a párom csinálná mellettem.
2021. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Soha. A 2 legjobb barátom hímnemű de eszembe se jutott soha puszis meg szíves képeket küldeni nekik.
2021. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Puszis szmájlit bármikor, azt egész társasággal közös csoportba is, férfinak is nőnek is. Nekünk pont semmit sem jelent. Szívecskézni nem szoktunk de igazából szerintem az se jelent semmit. Lehet én vagyok rosszul bekötve, de nem tudom az ilyen emojikat komolyan venni. Engem nem zavarna ha a páromnak ilyet küld egy barát és őt se zavarja az ilyesmi, de persze kinek mi fér bele.
2021. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!