Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a szemét,...

Miért én vagyok a szemét, amiért a megkérdezésem nélkül rendelt a lányom, nekem meg nem tetszik amit adott?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk, akit imádok. Hülyéskedésből mondtam a lányomnak, jó lenne egy kitűző, amin rajta van. Mint az előbb kiderült, megcsináltatta. Nade pont a legközelibb képet tudta csak berakni, amin nem egyből feltűnő, hogy a kutyánk van, csak az, hogy egy kutyának az arca + valamennyi fül. Mondtam neki, nem gondoltam komolyan a kitűzőt, de legalább akkor valami olyat képet tehetett volna rá, amin látszik a kutya, és nem csak a feje, főleg az orra. Feleségem szerint, aki a lányom mostohája, jó nagy szemét voltam, hogy az előbbieket kimondtam. Rendelt egy hűtőmágnest is, azon legalább úgy van rajta a feje, hogy a fülei is látszanak, az nem lett rossz. Nem mondom azt, hogy tetszik, ha nem tetszik. Így csak a saját zsebpénzét dobta ki az ablakon. Miért én vagyok ezért a szemét alak?
2021. febr. 2. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő jót akart te pedig bunkó voltál.
2021. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hogy mennyien örülnének annak, ha vki így gondolna rájuk, hogy elejti, hogy jajj, de jó volna ez vagy az, és ő meglepné vele. :-)

Ne azt nézd, hogy tetszik e az ajándék, vagy sem, hanem azt, hogy van vki, aki gondol rád. :-)

Te belerúgtál a lányod szeretetébe.

Könyörgöm, az csak egy kitűző!

Annyi gond van a világban, és ti ilyenek balhéztok.

Békesség! :-)

2021. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányod csak kedveskedni akart neked, a kedvedben járni, erre te belerúgsz. Ok nem tetszik, de ezt általában egy műmosoly kíséri, és nem szólsz egy büdös mukkot se, vagy azt mondod, hogy köszi szépen, rendeljünk még egy másik képből is és akkor olyan lesz, mit te is szívesen látnál. De az is lehet hogy előnézetben jól nézett ki, de nem számolt vele a lány, hogy a kész kitűzőn torzulhat a kép.

Inkább kérj bocsánatot, hogy nem a megfelelően reagáltál.

2021. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányod gondolt rád, kedveskedni akart, te pedig paraszt voltál. Ennyi.
2021. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha te valakit meglepnél egy kedves gesztussal/ajándékkal és azt válaszolná rá, hogy "hát ez sz@r". Akkor semmi negatív érzésed nem lenne ugye?


Csoda hogy a lányod ilyen kis angyal miközben egy bunkó troll neveli.

2021. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha valakit meglepnék és nem tetszene neki, elfogadnám. Ne mondja azt, hogy jó, tetszik, miközben nem. Akkor nem az marad meg bennem, hogy legközelebb is jó kiindulópont volt.
2021. febr. 2. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj te elhintetted, hogy ezt szeretnéd , ő pedig megrendelte neked mert örömet szeretett volna okozni. Ilyenkor nem rúgunk bele a másikba , mégha nem is tetszik. Megköszönjük, hálásak vagyunk hogy gondoltak ránk, majd hozza tehetjük h mi nem így képzeltük el, de semmiképp sem tesszük a másikat szomorúvá, aki jó szándékkal tette amit tett. Ennyi.
2021. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért most így belegondoltam, hogy mekkora mázlim van anyummal, hogy nem ekkora bunkó. Legközelebb maximum egy csomag kutyaszart adnék neked ajándékba.
2021. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!