Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan itt miért veszik személy...

Sokan itt miért veszik személyes sértésnek ha feltesz az ember kérdést?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem ha felteszek kérdést akkor nem a kérdésre válaszolnak hanem elkezdenek sértegetni, kötekedni, belém kötni, gúnyolódni, provokálni, kiforgatják a szavaimat, némelyik olyan bántó sértést ír hogy csak na, hogy még én érezzem magam szarul amiért fel mertem tenni egy kérdést De komolyan úgy nekem jönnek mintha én bántottam volna őket. Na meg olyan is van hogy kielemez, azt elemezgeti hogy én milyen ember vagyok, és nem a kérdésre válaszol.

Ezek az emberek frusztráltak?


2021. febr. 3. 10:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Normális kérdésre csak a trollok reagálnak sértően.
2021. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

#2: vagy amikor kiír egy kérdést az ilyen, és esetleg valaki rámutat a vaskos önhibájára, akkor vérig sértődik.

v2: eleve kiírja, hogy ilyen v. olyan megoldást ne írjunk - csak olyat fogad el, ami az ő saját prekoncepcióját igazolja.


:))

2021. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
#7: oooops, te már megelőztél! :-)))) (11-es voltam)
2021. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

Aki akar normálisan is tud válaszolni.

Nyilván könnyebb belekötni a másikba, meg hibát keresni benne, simogatja az egojukat, hogy na ebben a kérdésben is találtak olyat ami azt bizonyítja, hogy ő az okos a kérdező meg a hülye.

Görgess ilyenkor tovább, később biztos lesznek normális válaszok is. 🙂

2021. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
izé... 12-es voltam, nem a 11-es. :-D
2021. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy tényleg így van. Én is írtam már ki kérdést, nem önsajnáltatás meg ilyesmik voltak, szimplán egy érdeklődés, hogy van e/volt e valaki olyan helyzetben, mint akkor én, és, hogy mi volt a teendője (hivatalos ügy volt a kérdés, tehát nem ilyen, megcsal a pasim, mit csináljak kategória) és éppen nem tudtam máshonnan kérdezni, mert egyik érintett hivatalban sem vették fel a telefont, korona miatt meg ugye nem szívesen utazik az ember busszal/vonattal..., erre mindennek elhordtak, de a kérdésre hasznos választ azóta sem kaptam. :D

Szerintem ez ilyenek erre gerjednek, ebben lelik élvezetüket, hogy másokat lenéznek, kioktatnak, hülyének néznek... Mert ugye név és arc nélkül k.rva könnyű pofázni a neten, élőben meg köpni, nyelni nem merne, nem hogy beszólni. El kell engedni, nem szabad reagálni, mert az csak olaj a tűzre nekik. :)

2021. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
16. Nekem is volt hasonló.
2021. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak a kérdezőkbe, sokan a válaszolókba is belekötnek, ha nem olyat a válaszol a kérdésre, ami neki tetszik. Aztán lepontoznak és örülnek maguknak, hogy milyen ügyesek voltak.

Frusztrált emberek, vagy én nem tudom mi bajuk van, lényeg, hogy nem kell velük foglalkozni, ennyi az egész. Ha válaszolsz nekik akkor csak fölidegelik magukat és folytatják, amíg te is fölidegeled magad, annak meg semmi értelme. Meggyőzni nem tudod, meg amúgy is egy vadidegen ember, kit izgat az elmebaja? Te tudod, hogy amit rólad írogat az nem igaz, ennyi.

2021. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy biztos, introvertáltakat, szülőket, vallásosakat és vegánokat ne kérdezz meg, mert a többségük nem bír normálisan válaszolni.
2021. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

19-es, én szülő vagyok (a 16-os választ is én írtam), mégsem kötök bele senkibe, hanem próbálok normálisan válaszolni. :)

Azért nem kell minden szülőt egy kalap alá venni (nagy részüktől nekem is égnek áll a hajam egyébként, de azért vagyunk páran, akik szüléskor csak a gyereket nyomtuk ki, az agyunkat nem).

2021. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!