Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan itt miért veszik személy...

Sokan itt miért veszik személyes sértésnek ha feltesz az ember kérdést?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem ha felteszek kérdést akkor nem a kérdésre válaszolnak hanem elkezdenek sértegetni, kötekedni, belém kötni, gúnyolódni, provokálni, kiforgatják a szavaimat, némelyik olyan bántó sértést ír hogy csak na, hogy még én érezzem magam szarul amiért fel mertem tenni egy kérdést De komolyan úgy nekem jönnek mintha én bántottam volna őket. Na meg olyan is van hogy kielemez, azt elemezgeti hogy én milyen ember vagyok, és nem a kérdésre válaszol.

Ezek az emberek frusztráltak?


2021. febr. 3. 10:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%
20 épp most tetted meg azzal, hogy ignoráltad a "többségük" (tehát nem mindenki) szót a mondandómban.
2021. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
21es,te nagyon felreertetted amit a 20as irt. Attol hogy odabiggyesztetted a tobbseguk szot meg egyertelmuen egy kalap ala veszel minden szulot.
2021. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!