Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Továbbtanulás OKJ?

Továbbtanulás OKJ?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék jelentkezni idén, azonban tavaly szeptemberben elkezdtem egy OKJ képzést amiért pluszpontot kaphatok, és idén májusban végzek.

És most nem tudom eldönteni hogy az e-felvi rendszerében kipipáljam azt a részt hogy "A pontszámítás során vagy többletpontként figyelembe vehető szakképzettségeket tartalmazó táblázatban felsorolt valamely szakképzettséggel rendelkezem."


Felette pedig ez a szöveg van, itt zavarodtam meg teljesen:

"A szakképzés új rendszerében, technikumban szerezhető középfokú szakképzettséget tanúsító oklevél első alkalommal 2021-ben kerül kibocsátásra. Amennyiben Ön ilyen képzésben vesz részt, akkor az oklevelet, annak kézhezvételét követően majd pótlólag, a dokumentumpótlási határidőig (azaz legkésőbb 2021. július 8-ig) kell benyújtania!"


Szóval akkor most jelöljem be hogy rendelkezem OKJ bizonyítvánnyal vagy ne? Ha nem jelölöm be, később is hozzá tudom csatolni a bizonyítványt?



2021. febr. 3. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érettségi után egyből jelentkezik az ember, a jelentkezés pillanatában még nincs meg a bizonyítványod, Bejelölöd, hogy van, aztán hiánypótlásssal megküldöd határidőre.
2021. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!