Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy nagyon híres...

Mivel lehet egy nagyon híres emberre a legnagyobb pozitív benyomást tenni?

Figyelt kérdés

Ha van egy nagyon híres (legyen világhíres) ember, én meg egy kvázi senki, kisember, mit tudok tenni/mondani/adni, amivel a legnagyobb pozitív hatást tudom kifejteni adott híres emberre, amivel úgymond kilógok a millió rajongó sorából?

Ha ti híres ember lennétek (de tényleg híres, nem ilyen youtube videós meg hasonló senkik), ti mi az amitől "meglágyulnátok" egy random ember irányába?

Természetesen őszinte dolgokról van szó, nem érdekből megjátszott, kamu színpadias dolgokra.

Trollok kíméljenek, értelmes válaszokat várok, a hülyeséget és a lenézést máskorra hagyjuk, köszönet! :)



2021. febr. 4. 00:45
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Na, pont erre gondoltam mint a 7-es válaszoló is. Ha én híres lennék (nem vagyok), nekem is jobban esne egy igaz barát vagy akár csak egy kellemes beszélgetés egy random emberrel, mint a sok rajongó meg szakmabeli.

Pont ezért érdekelne, az alap kérdésre visszatérve, hogy mivel lehetne egy híres ember figyelmét megfogni, hogy lássa hogy én nem robotnak nézem őt. Amelyik normális és nem egy egoista barom, az tuti értékelné, csak a módját kéne tudnom.

2021. febr. 4. 01:16
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híres és nem is akarok az lenni.Viszont azt már így is tudom,hogy ha irogatnál nekem azt a külsőmért tennéd vagy láttál egy klippben,filmben stb.Te sem ismernél és szerinted nem lehetne levágni miért is írsz?Mert alkottál egy képet a saját elképzeléseid szerint.Így nem vagy érdekes nem tudsz lenyűgözni senkit.
2021. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

#10 Pont egyszerre írtuk! :D Pacsi neked is!


Az meg hogy a saját köréből választ barátot vagy párt, szerintem marketing fogás. Persze hogy ismeri azokat akikkel együtt dolgozik, és a "Sztár és sztár" típusú híreket jól el ehet adni, de ha megnézed random híres emberek közösségi oldalait, tele vannak olyan barátokkal készült fotókkal, akikről soha senki se hallott mert hétköznapi emberek. És sok híres embernek van teljesen noname párja is.

2021. febr. 4. 01:21
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más és más. Nem lehet általánosítani hogy a zenészeket sörözni kell meghívni, a színészeket pedig borozni.


Én (a 7-es válaszoló) csak egy ember vagyok, egy megint másik nyilván más fajta közeledésre vágyik, egy harmadik pedig egyenesen rosszul van attól ha közemberként kezelik, mert úgy érzi hogy nem ismerik el.

2021. febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
#12 Nagyon egoista vagy. Ha azt hiszed mindenkinek csak a külseje érdekel. Hidd el, neked nem fogok írogatni. :D
2021. febr. 4. 01:22
 16/43 anonim ***** válasza:
39%

Illetve van aki kiég, mindent látott már és nem akar ismerkedni.


Én nem tudok betelni az emberekkel mert számomra az összes más és más, nincs két egyforma mentalitású és gondolkodású. Nagyon szeretek új embereket megismerni, bár hosszú távon kevés ember fog meg.

2021. febr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy a rajongókkal szoros haverságot kötnének.Nem mimdig voltak híresek pl gyerekkori barátok stb ők megmaradtak.De szerintem a saját körből vannak az új ismerőseik.Szakmabeli pl.Vagy esetleg a kamera másik oldalán álló személy stb.Nem hinném,hogy rajongókkal összejárna komolyabban vagy máshogy.
2021. febr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
#15 Az egoista te vagy ha már felvagy háborodva azon,hogy miért nem ír neked vissza egy világhírű ember...🤔😀
2021. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vicces ez a kérdés,én nekem pl vannak társkeresős tapasztalataim,tudjuk jól hogy ilyen helyeken milyen arányban vannak pasik meg csajok,na és én sokak szerint helyes pasiként,rendezett,trendi profilképpel,udvariasan ráírtam a környékemen élő egyik jó csajra,de a válaszát a mai napig várom,valszeg azért mert kapott még 200 másikat és az enyém elúszott a fenébe,ez meg mazsolázott gondolom és kiválasztott egyet aki a legtökéletesebb szerinte minden szempontból.Na most gondold el hogy ha egy átlag jó csajnál szinte esélytelen a válasz,úgy hogy van pár 10 vagy 100 levele,akkor szerinted ilyen módon mennyi esély van arra hogy egy milliárdos,tökéletes életű,barátokkal teli VILÁGSZTÁR visszaír a mondjuk 10 millió levélből egy rajongónak???Hát még az is csoda hogy ha egy sablon körlevelet kapsz,nem hogy elkezdjen haverkodni is veled.Élőben meg sosem találkozol vele mert az utcán testőrök őrzik,és privát bulikba jár,ahol az ő köre van.Oké van egy-két visszafogottabb kivétel mint mondjuk Keanu Reeves,de az is nyugodt lehetsz hogy egy fotónál és aláírásnál nem fog veled több időt eltölteni.Ilyen ez.Gondolom te sem haverkodsz hajléktalanokkal a hajléktalan szállón,mindenkinek van egy köre,ez nem azt jelenti hogy tiszteletlenek vagyunk másokkal,viszont azért közösséget nem vállalunk mindenkivel,már csak a társadalmi szakadékok miatt sem,példul hova mész el egy világsztár haverral iszogatni?Mikor mondjuk másfél millás Hennessyhez van szokva,te meg megiszol egy Soproni sört,vagy elvárod hogy meghívjon,vagy ő adja le az igényeit miattad?Nincs közös ízlés,téma,stb,ezek az emberek nem szeretnének átlagosak lenni,ezért átlagos barát sem kell nekik.
2021. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Engem az zavar, hogy mindenki azt hiszi (sőt, sokan "tudják" is), hogy minden ember a külseje és a pénze, hírneve miatt hajtana híres emberekre.

Lehet hogy ez 10-ől 9-re igaz, de rám pl. pont nem. Engem ha valaki megfog a híres emberek közül (nem sokan, teszem hozzá), akkor pont azért van mert másra is kíváncsi vagyok, nem csak a külsejére és a nevére. A személyiségük, élettörténetük, érzéseik stb. is érdekelnek, érdekel bennük az ember. A külsejüket már láttam, azt ismerem, még akkor is ha sosem találkoztam velük. Pont hogy az már nem mutat újat, hülye lennék azért "nyomulni" bárkire. Még arra se aki tetszik, mert a külső nem minden.

Én szerintem pont ezért van ekkora szakadék a "sztárok" és az utca embere közt, mert az utca embere azt hiszi a hírességeket csak a saját fajtája és a pénze érdekli meg a drog, míg a híresség meg már elkönyvelte hogy őt úgyse nézi senki embernek.

Lehet meglepődne mindkét fél ha nem úgy ülnének le dumálni mint elérhetetlen ikon és nedves gatyás fan, hanem mint ember és ember.

De persze ebbe senki nem gondol bele. Nagy kár.

2021. febr. 4. 01:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!