Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy nagyon híres...

Mivel lehet egy nagyon híres emberre a legnagyobb pozitív benyomást tenni?

Figyelt kérdés

Ha van egy nagyon híres (legyen világhíres) ember, én meg egy kvázi senki, kisember, mit tudok tenni/mondani/adni, amivel a legnagyobb pozitív hatást tudom kifejteni adott híres emberre, amivel úgymond kilógok a millió rajongó sorából?

Ha ti híres ember lennétek (de tényleg híres, nem ilyen youtube videós meg hasonló senkik), ti mi az amitől "meglágyulnátok" egy random ember irányába?

Természetesen őszinte dolgokról van szó, nem érdekből megjátszott, kamu színpadias dolgokra.

Trollok kíméljenek, értelmes válaszokat várok, a hülyeséget és a lenézést máskorra hagyjuk, köszönet! :)



2021. febr. 4. 00:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kedves Kérdező,arra nem gondoltál hogy ha ezek a kedves világsztárok átlag barátot akarnak,akikkel átlag dolgokat csinálhatnak,hogy embernek érezzék magukat(amit nem értem hogy értesz mert egy csöves és Putyin is érezheti magát annak) akkor olyan helyekre mennének ahol ilyen barátokra szert tudnának tenni?Miért van az hogy ezek az emberek NEM JÁRNAK ilyen helyekre?Kettőt tippelhetsz.De segítek,azért mert NEM AKARNAK ILYEN ÉLETET,ÉS NEM AKARNAK ILYEN BARÁTOT MAGUKÉNAK TUDNI.Köszönöm a figyelmet.
2021. febr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
23%

24-es, mi a hihetetlen abban hogy használom az oldalt? Nekem is van szabadidőm, magánéletem.


Képzeld, még Elon Musk is ugyan olyan wc papírral törli a fenekét mint te, bármilyen furcsa.


Pont ez a hozzáállás miatt érzem gyakran rosszul magam hogy úgy érzem mintha úgy kezelnének mint valami földönkívülit vagy messiást.

2021. febr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

32#

Tisztában vagyok vele,és egyiknek sem gondolok,és nem is gondoltam soha egy hírességet sem.Egész egyszerűen azt fejeztem ki,hogy a társadalmi státuszok közti különbség ellehetetleníti a kapcsolatokat,ugyanis két híresség is megteheti azt hogy átlagos módon kapcsolódnak ki a változatosság kedvéért,miért kéne ehhez átlagos (értsd:csóróbb lentebb lévő társadalmi osztályból) egy haver?Milliárdos tud átlag életet élni ha akar,viszont egy átlag ember nem tud milliárdos életet élni.A milliárdos viszont NEM AKAR hosszú távon átlag életet élni,pedig megtehetné hogy szétosztja a vagyonát,visszavonul a szakmájától,és mondjuk elmegy egy órás mesternek a magány csendjébe,de nem fogja megtenni,mert akárhogy is derogál neki a milliárdos lét néhanapján,az átlag ember életét csak hobbiból próbálja ki,nem szándékozik átlag emberként élni,ha te tényleg milliárdos vagy és ennyire szarsz a pénzre hogy te kőbambit iszol hennessy helyett meg a bershkából öltözködsz boss helyett,akkor mi a fenének neked milliárdos vagyon a számládra?Ezt nem értem,ezt egy középfokú ügyintéző is megkeresi,vagy az öltözködés meg a gasztronómia szintjén nincsenek allűrjeid de a kocsiknál meg az ékszereknél vannak?Meg ha ennyire zavar a testőrség meg ez a lét,akkor miért nem kezdesz új életet átlag emberként?Na látod...

2021. febr. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
25%

Kocsikat se gyűjtök. Nyilván megtehetem hogy ne egy szakadt 20 éves Astrával járjak, de a színarany Lambot se tudom megérteni hogy mire jó. Semmi haszna nincs, csak péniszméregetés.


Azért nem kezdek új életet mert szeretem amit csinálok és nem a pénz miatt csinálom. A nagy részét el is szoktam adományozni. Régen rossz ha pl egy festő is csak a pénzért pingál, de amúgy semmi más nem készteti az alkotásra.

2021. febr. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

34#

De ha már ennyire feldobtad a labdát hogy te mekkora híresség vagy,ergo nem akarsz teljesen inkognítóban maradni,hisz akkor még azt sem lebegtetted volna be hogy ilyen nagymenő vagy,akkor miért nem árulod el hogy ki vagy?Vagy mondok jobbat,posztold ki az instádra ezeket a válaszokat.Egyáltalán milyen híresség vagy te?Itthon olyan hírességeknek akiknek milliárdos vagyonuk van a ner lovagokon kívűl, max Kordának meg Friderikusznak van,azok meg aztán biztos nem a gyk-n írogatnak hajnali fél háromkor.

2021. febr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagyok se zenész, se színész, ha erre vagy kiváncsi. Egy vállalkozás vezetője vagyok amit csak bizonyos körökben ismernek és rengeteget költök is arra hogy ne is legyen olyanoknak ismert aki nem szakmabeli. A valódi nevemet alig pár ember tudja, de a "művésznevemet" az összes szakmabeli ismeri (legalábbis a környező országokban) és úgy hivatkoznak rám mint a szakma csúcsa és az én termékem jelenleg az etalon, így bizonyos értelemben jogosan tartom magam ismertnek.


Kerültem is olyan vicces helyzetbe mikor egy külföldi társasággal iszogattam egy magyar fesztiválon, tekertek egy csinos cigit és mikor rákérdeztem hogy indica vagy sativa, az én művésznevemet mondták, nem is sejtve hogy magyar áru (amit egyszer exportáltam azt visszahozták) és pont az "ügyvezető igazgatót" kínálták meg a saját termékével.

2021. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem az volt a célom hogy nagymenőnek tűnjek, hanem a kérdést szerettem volna megválaszolni a saját szemszögemből, mivel engem is rosszul érint mikor felismernek, körülugrálnak, ájuldoznak de normálisan képtelenek elbeszélgetni velem, pedig jól esne.
2021. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire releváns a válaszom, ugyanis híresnek nem mondanám magam, de van egy kb fél milliós nemzetközi követőtáborom, szóval azért leírom, hogy látom én a dolgokat.


Alapvetően minden követőmnek örülök, hiszen az ő jelenlétük legalább olyan elkerülhetetlen a sikerhez, mint az én energiabeadásom és munkám. Számomra ez a meghatóbb, amikor írják és mutatják, hogy a munkám (művészettel foglalkozom) inspirálta őket az alkotásra vagy átsegítette őket egy nehéz időszakon. Akik ilyenekkel írnak (vagyis megmutatják egy munkájukat csak azért, hogy lássák, hogy részben ez is az érdemem és nem reklámozni szeretnék vagy elmesélik, hogy mennyit segítettem rajtuk így ismeretlenül is) azokkal mindig leállok beszélgetni, valakivel már hónapok óta levelezek. Voltak, akik írtak, mert látták, hogy bizonyos dolgokat mindketten szeretünk, de az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni, mert vannak még pár millióan így.


Mindenki olyanokkal barátkozik, akikkel hasonló jellemek, hasonló az érdeklődésük, hasonló az életvitelük - aztán, hogy egyáltalán szimpatikusak-e egymásnak. Te miért egy hírességhez szeretnél így közelíteni? Fenntartható lenne úgy egy barátság, hogy ő folyamatosan utazik (nyilván munkától függ a mértéke), olyan helyekre megy, ahova téged be se engednének és teljesen másképp éltek? Természetesen vannak kivételek (általában gyerek- és kamaszkori barátságok, amik a hírnév előtt szövődtek), de miért vagy rá állva egy bizonyos rétegre ahelyett, hogy tudomásul vennéd, hogy így cselekszenek és hagynád őket?


Ha az adott híresség olyan barátot szeretne, aki nem ismert, hidd el, megtalálja magának azokat a közegeket, ahol megismerheti és nem a hírnevén lesz a hangsúly. Ha valakinek megvan a lehetősége, hogy olyan emberekkel barátkozzon, akik hasonlóan élnek és átérzik a problémáját, akkor nem feltétlenül olyannal szeretne barátkozni, akinek annyira távoli ez a világ, hogy nem tudja, mit kezdjen vele.

2021. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt számomra kérdés az, hogy a "levenni a lábáról" azt jelenti, hogy emlékezetes legyen, jólessen, vagy az, hogy akkor már kezdjek is el vele barátkozni... az utóbbihoz nekem inkább az kell, hogy több időt tudjak az illetővel tölteni, jobban megismerjem.


Ha elég az, hogy emlékezetes legyen, akkor nekem, ha híres lennék, az jól esne, ha látnám az illetőn azt, hogy tényleg sokat jelent neki a munkám, hogy hajlandó lenne mélyebben beszélgetni róla, nem felszínesen ismeri a munkásságomat (pl. ha magyar színészként elképzelem magam... azért itt még a sorozat/filmszínészek többsége is játszik színházban is... hogy akkor mesél arról, hogy melyik darab volt a kedvence és miért, nemcsak az, hogy "fú, de jó vótá az RTL Klubon ebben meg abban")... feltesz olyan kérdéseket a munkámmal kapcsolatosan, amik kevésbé felszínesek, érdekli, hogy mit gondolok egyes versenyeimről, filmjeimről / szerepeimről, dalaimról stb-stb. Nem tolakodó, nem bunkó, nem akar a haverom lenni, intim kérdéseket nem tesz fel. Én anno musicalrajongó voltam, és ott voltak olyan keménymagosok, akik tudták, hogy az adott színésznek mi a rendszáma, hol lakik, megismerkedtek XY anyjával... na ettől már kívülállóként is a hideg futkosott a hátamon.

2021. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
76%
Új szintre akarod emelni a kapcsolatod Brie Larsonnal? Vagy te a Scarlet Johanssonos hülye vagy? :D
2021. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!