Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy nagyon híres...

Mivel lehet egy nagyon híres emberre a legnagyobb pozitív benyomást tenni?

Figyelt kérdés

Ha van egy nagyon híres (legyen világhíres) ember, én meg egy kvázi senki, kisember, mit tudok tenni/mondani/adni, amivel a legnagyobb pozitív hatást tudom kifejteni adott híres emberre, amivel úgymond kilógok a millió rajongó sorából?

Ha ti híres ember lennétek (de tényleg híres, nem ilyen youtube videós meg hasonló senkik), ti mi az amitől "meglágyulnátok" egy random ember irányába?

Természetesen őszinte dolgokról van szó, nem érdekből megjátszott, kamu színpadias dolgokra.

Trollok kíméljenek, értelmes válaszokat várok, a hülyeséget és a lenézést máskorra hagyjuk, köszönet! :)



2021. febr. 4. 00:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
84%
Attól is függ az a híres ember milyen emberileg.
2021. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a normális választ (már aki olyat írt), habár nem mindenkivel értek egyet de elfogadom az álláspontotokat és hogy ti így látjátok. Én azért reménykedem benne hogy nincs ez mindenkivel így.

Kár hogy amúgy mindenre kaptam választ csak a kérdésre nem lett megoldás, de sebaj. :D

#40 Te meg ma már ne lottózzál, és Tippmixen se fogadj nagyobb tétben, troll barátom.

2021. febr. 4. 23:31
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál rá választ kérdező.Semmivel nem tudod lenyűgözni csak nem nagyon akarod megérteni.Sokan leírták,hogy miért nem figyelnének fel rád a hírességek.
2021. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!