Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim, rokonok, ismerősök...

A szüleim, rokonok, ismerősök megszólnak hogy 26 évesen még mindig videojátékokkal játszok tényleg gáz lennék?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 11:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a társadalmi norma
2021. febr. 4. 12:49
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem fura egy 26 éves testben élni 12 éves fejjel?
2021. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

Ja, neked senki se mondja meg... :D. Na itt kezdődik a probléma, nem a videojátékkal. Ha nem az lenne, akkor találnál mást. Értelmes, FELNŐTT ember dolgozik, tanul vannak értelmes barátai, társa és családja. Ezek lefoglalják egész nap. Ha mégis marad ideje, azt kultúrára, sétára, sportra fordítja.


Ha a fent említett minőségi életed megvan, akkor azzal nincs gond, ha 1-1 órát játszol. De a "nekem ne uggasson senki" mottóból kiindulva te egy igencsak félresikredett, család szégyene vagy. Remélem van annyi esze anyádéknak, hogy eme életcélodat és filozófiádat nem engedik a saját házukban alkalmazni.

2021. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De itthon lakok és dolgozok rendesen hidd el nem vagyok gyerek
2021. febr. 4. 12:56
 15/24 Kannon válasza:
100%

Nézd én 29 évesen kocka vagyok, van egy barátnőm, együtt élünk en gyereket nem akarok, van munkam. 24/48 ban dolgozom es bizony sűrűn a szabadnapomon kockulok, 6-12 órát biztos. A baratnommel tisztaztuk az elejen, ot nem zavarja, de azert persze nem hanyagolom el. A hazimunka nagyresze az enyem, fozok, mosok, takaritok mellette. Nekem ez a hobbim. Gondolom az ismerőseid tv-t, sorozatot néznek, van aki szorakozni jart, vagy kocsmazik. De ami a legtisztabb, mit foglalkoznak vele hogy TE mit csinalsz? 😀 Ha en balettozni akarok holnaptol, akkor sincs joga senkinek azt mondani hogy gaz vagyok. Ha megkerdezem valakinek a véleményét akkor persze oke. De amig nem kerem ki. A velemenyuket, tartsak meg maguknak. 😀 Ja es nem vagyok dagadt pattanásos, sportolok és a barátnőm csinos.

Üdv: egy 29 éves tűzoltó.

2021. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel? anno kölyök koromban még anyám is nyomatta a 3dfx voodooval tuningolt need for speed 2-t, de ez nem akadályozta meg abban, hogy dolgozzon és felneveljen mint egyedülálló szülő.
2021. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na végre normális válaszolók is vannak
2021. febr. 4. 13:12
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ha nem napi 18 óra stílusban nyomod, akkor miért lenne baj?
2021. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"33 éves vagyok és amikor borús, esős sz.r idő van, mi is egész nap Xboxozunk a feleségemmel, csak kajálni meg vécére megyünk ki a szobából." Dettó, csak mi idősebbek vagyunk. Engem ellazítanak az olyan játékok, mint a Witcher, Fallout, Skyrim. Kikapcsolnak, szép tájakon járhatok, amikor hiányzik példáu la Tátra és nem áll módomban utazni. Viszont van, hogy hetek kimaradnak, hónapok, úgy hogy nem játszom. Van ezenkívül más hobbink is.

Akik eddig megszóltak, azoknak amúgy semmilyen hobbija nem volt.

Facebook-on lógás, folyamatos posztolás, sorozatok, ennyi volt a nagyon komoly felnőtt élet tartpzéka náluk...

2021. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
"Ezek lefoglalják egész nap. Ha mégis marad ideje, azt kultúrára, sétára, sportra fordítja." Imádunk túrázni, a kutyánk mozgásigényes, tehát az is napi két óra séta. Ennyit erről.
2021. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!