Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dancsó fiatalabb korában...

Dancsó fiatalabb korában miért nézett ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
A mostani videóiban sokkal fiatalabbnak tűnik, mint a már nagyon régi videóiban.
2021. febr. 4. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elon Musk effekt...


Tudod, akinek pénze van, annak van pénze normális életmódra, kezelésekre, meg tudja magát jobban kímélni... Sokan néztünk ki borzalmasan a korai húszas éveinkben, mert nem volt pénzünk és azt a keveset is annyi energia volt összeszedni, hogy igazán időnk sem figyelni annyira magunkra, mint mikor elindult a szekér.


Bár én nem vagyok kifejezetten gazdag, nagyon jól élek a 18-22 éves önmagamhoz képest. És bizony engem is most tartanak inkább 18-22 évesnek, mint amikor tényleg annyi voltam, mitesszeres fejjel, hatalmas karikákkal a szemem alatt, rosszul ápolt bőrrel és hajjal, ízléstelen szürke egeres ruhákkal és fakó arccal, akin semmi izom nem volt.

2021. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 évesen én hosszú igénytelen hajjal és szakállal nyomtam, meg el is voltam hívva, volt hogy 40 évesnek is néztek :D


Most 23 évesen rendszeresen járok (jó) fodrászhoz, egészségesen étkezem és sportolok. 16-20 között általában olyan 100 kg voltam (175 cm mellé), most meg 70 vagyok.


Mivel járok helyekre, meg szedek vitaminokat is, a bőröm is sokkal szebb.


Mostanában nem szoktak idősebbnek tippelni.

2021. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!