Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idősebbnek vagy fiatalabbnak...

Idősebbnek vagy fiatalabbnak szoktak nézni? Ehhez képest te milyennek szeretnél látszani?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabbnak néznek.

Negatívum: Sehol sem vesznek komolyan, melóba jobban kell lapátolni az elején.

Pozitívum: Vonzóbbnak találnak. (Fiatalos külső, de már bölcs nem szeleburdi.)

Amit akarok, hogy gondoljanak: nekem osztán mindegy, én tudom miket éltem meg. 😀

2020. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

24 vagyok, szerintem kb ennyinek is tűnök. Ha smink nélkül bemegyek a dohányoltba, néha elkérik a személyit, de egyre ritkábban. Múltkor mondjuk volt egy vicces szituáció, boltban dolgozom, maszk volt rajtam, bejött valami ránézésre félbolond huszonéves csávó, és egy csajt keresett, aki elvileg a bolt felett lakik. Megkérdezte, hogy én vagyok-e a csaj anyja, akit keres. Nem is értettem az egészet, de azért picit rosszul esett, hogy ezek szerint 40-esnek nézett. Azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak a maszk miatt, meg tényleg nagyon furcsa volt ez a csávó.

Egyelőre nem szeretnék sem fiatalabbnak sem öregebbnek látszani a valós koromnál.

2020. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbnak. 31 vagyok de elég gyerek arcom van, alacsony is vagyok. Nem zavarna ha a munkámban nem lenne hátrány.. nővér vagyok, 12 éve dolgozom,de rendszerint tartanak tőlem mert azt hiszik,kezdő vagyok vagy tanuló. (Pl.vérvételnél). Persze ha már megismernek elmúlik,de igen zavaró ennyi éve hallgatni). Jelenleg 8 hós terhes vagyok,rendszerint megnéznek,milyen "fiatalon" szülök. Aztán meglátják a koromat és esik le az álluk. :)
2020. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindig öregebbnek néznek, mert kövér vagyok, de egyébként sem vagyok az a fajta, aki fiatalabbnak nézne ki.

Reménykedek, hogy 80 éves koromban majd letagadhatok 1-2 évet.

2020. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

#1 vagyok: A legjobb, mikor illedelmesen elköszönsz egy idős embertől, majd visszaszól egy "Szevasz!"-t, mert pisisnek néz.

Húh, ilyenkor megsimogatnám az arcát a dinnyevágó késemmel.

2020. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem kb annyinak szoktak nézni, amennyi vagyok.

Remélem, idősebb koromban azért lesz annyi hasznom a zsíros bőrömből, hogy nem fog nagyon ráncosodni, és emiatt kicsivel fiatalabbnak tűnök majd a koromnál. :)

2020. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 16 évesen is 18-19-nek néztek ami nagyon zavart, és most is annyinak néznek 24 évesen ami már kevésbé.
2020. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiatalabbnak, 40 körülinek gondolnak:D Pedig botox sincs, meg semmi, csak sokat nevetek:)
2020. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8+ Telefonban meg még-fiatalabbnak, ez azért jó, mert általában a szakmámban ha ilyet tapasztalnak első körben leakarnak rántani, aztán akkor csodálkoznak a legjobban, hogy fordítva történik:D
2020. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Fiatalabbnak. Nemrég lettem 30 de egy 10-est letagadhatok. Aki tudja, hogy van diplomám, az megtippel 23-nak kb. aki nem, az 18-20-nak néz. Vékony vagyok és alacsony, talán ezért.
2020. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!