Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb dolog...

Mi volt a legjobb dolog 2020-ban számotokra?

Figyelt kérdés
Ez egy elég borzasztó év volt, szerencsére vége van. De talán mégis volt pár jó dolog benne, még ha kevesebb is mint máskor. Nektek mi volt a legjobb? Megpróbáltam összeszedni a legfontosabbakat, de persze lehet írni ezeken kívül is.

2020. dec. 31. 22:06
A kérdező szavazást indított:
nem kaptam el a COVID-ot
Joe Biden nyerte az amerikai elnökválasztást
végre megjelent a Wonder Woman 1984 (igaz csak angolul)
a Mandalorian elképesztően zseniális 2. évada
a Klónok háborúja ütős befejező évada
meglepetés eredmények a Forma-1-ben
GTA Online remek frissítései
online oktatás vagy munka, nem kellett utazni az iskolába, munkahelyre
végre békésen telt a szilveszter
semmi jó nem volt ebben az évben
69 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
családdal sokat lenni, hobbimjaimat csináltam. ennyi
2020. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanez lesz 2021-ben szerintem jó eséllyel ami a hazai járvány helyzetet illeti mint most 2020-ban, sőt ha megnézitek most az első hullámmal ellentétesen terjed a második hullám.


Az első hullám tavasszal volt aktív és nyáron csendes, jelenleg úgy néz ki tavasszal lesz egy kis szabadság és nyáron be leszünk zárva ha ragaszkodik ehhez az ütemtervhez a vírus.


Szóval szerintem ezt az évet és a következő évet vonjuk egybe és pontosan egy év múlva térjünk vissza a kérdéshez még plusz 10 szavazási opcióval. Ennek a borzalomnak még nincs vége....

2020. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Munkám lett, igaz nagyon az év vége felé. Jól fizet a lehetőségekhez mérten, de fizikai, így nem tervezem sokáig csinálni. Hosszútávon para lenne.

Más jó nincs. Ja de, előző melómból még meglett a jogsi is, de ennyi. A vírus meg engem nem érint, személyesen nem sikerült még találkoznom ezzel, ellenben hallomásból már volt alkalmam hozzá (jelenleg távol élő ismerőseim lettek koronásak). Pedig ha valaki, hát én pont lexarom mi megy a világban és nem figyelek erre a vírus-mizériára sem (kötelezőket persze betartom).

2020. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Belekezdtem egy tanfolyamba, amit már nagyon régóta halogattam.
2020. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

A mandalorian 2. évada


DE amúgy tavaly decemberben találtam állást, úgyhogy 2020-ban összetudtam spórolni egy csomó pénzt, amivel majd el tudom érni az álmaimat, úgyhogy az.

2020. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
4-es vagyok újra, a vírusra nem tértem ki. Én átestem rajta, semmi különös nem volt, kb. mint egy nátha. Szóval, ha rákérdeznél mi volt a legrosszabb, ami az évben történt velem, tuti nem ezt mondanám.
2020. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Személyes: szintet léptem a vállalkozásomban

Nem személyes: kijutott a futballválogatott az Eb-re, feljutott az A-divízióba, a Fradi pedig a BL-főtáblára

2020. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmi nem volt jó.

Joe nyert, nyomorult online ok...sz@r volt, a Formula1 dögunalom volt pont mint az utóbbi években mindig , és a korlátozásokkal meg a maszkokkal is csak rosszabb lett minden.

De szerintem a jövő év sem lesz jobb, pláne ha mindenhez oltásigazolás kell majd.

De nem érdekel, nincs az az isten hogy én beoltassam magam.

2020. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Kutyam vegre elkezdett jol viselkedni :)
2020. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

"és nyáron be leszünk zárva ha ragaszkodik ehhez az ütemtervhez a vírus."


Nem a vírus ragaszkodik ehhez, hanem az "operatív törzs".

2020. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!