Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék kérni egy kis...

Szeretnék kérni egy kis bátorítást?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már nincs mibe kapaszkodjak(nagyrészt önhibámból), barátaimmal meszakítottam a kapcsolatot(úgy érzem nem vagyok hajlandó a barátságukra, úgy érzem, hogy ők adtak, én meg nem tudtam semmit adni nekik), párkapcsolat 0, a családom sosem szeretett igazán, nem tudok lelkiekről beszélni velük. Az egyetemen sem mennek jól a dolgok, sokat sírok mostanába, az öröm valahogy elkerül. Semmiféle kapszkodóm nincs, amibe belekapaszkodhatnék, hogy nyerjek egy kis erőt. Úgy érzem nincs helyem a földön és felesleges az egész, nincs erőm küzdeni és nem látom, hogy valamikor jobb lesz ez. Mondanátok valami tanácsot? Hogy éljek tovább? Mondanátok valami bíztatót? Köszönöm előre is.

#nincserőmtovább
2021. febr. 7. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
A legegyszerubb lenne, ha pszichologushoz fordulnal.
2021. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Tán az SZFE re jársz? Mert akkor megértem.
2021. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg kitartasz, addig mindig fenntartod az esélyét, hogy jobb lesz! 3 év depresszió után nekem most indult meg felfelé az életem. Az egyetemi félévemet én is elcsesztem, de nem érdekel, a következőbe mindent beleadok. Én sem hittem, hogy van még miért élni, de van!
2021. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én együtt érzek veled. Tudom, hogy milyen szörnyű dolog a kilátástalanság érzése. Nem vagy egyedül a problémáiddal, rengeteg ember szenved ebben a pillanatban is a depressziótól, a hangulatingadozásoktól.

Ám van egy jó hírem: semmi sem tart örökké. Ezt vésd az eszedbe.

Próbálj meg lazítani, és ha senkitől nem kapsz támogatást, akkor hát támogasd saját magad! Te is ugyanolyan értékes vagy, mint a többi ember, ezt ne felejtsd el. Valamiért a világra jöttél, és az emberi létnek mindig van egy célja. Ha ezt nem találtad még meg, itt az ideje!

Egyetemista vagy? Tehát van elképzelésed a jövőről! Ha nem vagy megelégedve az irányzattal, amit választottál, akkor hagyd abba, lépj ki, változtass! Mindig van másik lehetőség!

Érdekel a természet? Itt a remek alkalom, mozdulj ki, hidd el, rengeteg ember jár kirándulni minden hétvégén, akár barátokra is szert tehetsz. Legyél bátor, ismerkedj, sétálj, utazz el vidékre és felejtsd el ezt a vírushelyzetet!

Ha van kedved, nekem írhatsz.

Sok kitartást kívánok!

2021. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha szakemberhez fordulnál,és fény derülne milyen mentális problémával állsz szemben! Saját magad is tudod ösztönözni nagyobb,összetettebb célokkal,vagy akár apróbb célokkal,akár csak napi jellegűekkel.A cél jó,de teljesíthető legyen,hogy legyen sikerélmény,és nyilván olyan jellegű,amelyek örömet szereznek...ezek vihetik előre az életed.És mások életéből is lehet erőt meríteni.Rengeteg jó példa van...akik erőn felül teljesítenek,és mégsem panaszkodnak,nem kerülnek mély pontra.És az tényleg nagy igazság hogy az ember mindig csak jobbra vágyik,nehezen tudja értékelni azt,amiben él...és sose gondol bele abba hogy igaz, mindig lehetne jobb,de ugyanúgy rosszabb is! Értékeld ami megadatott eddig az életben,és hozd ki belőle a legjobbat!
2021. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Életem során már kb. negyedszerre vagyok itt. Minden alkalommal nehezebb felállni, úgyhogy jobb, ha ennek az okozójára minél előbb fény derül, ezért is kéne a terápia.

Én is megyek, mert ha most felállok, nem szeretnék még egyszer ugyanitt kikötni.

2021. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!