Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell a fiatalokat így...

Miért kell a fiatalokat így szívatni a munkahelyek többségén?

Figyelt kérdés

Több helyen dolgoztam már, de 90%-ban az volt a módi, hogy a fiatalokat halálra szivatták, ha valamit elrontottunk akkor egyből jött a szidás, kiabálás, anyázás. A vége mindegyik helyen az lett, hogy ugyan egy darabig tűrtem, mondván fiatal vagyok, de egy idő után azért már az élet kedvem is elment.


Nem értem mire jó ez, a fiatalokat inkább bátorítani kellett, az idősebbek is egyszer voltak fiatalok...



2016. jún. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

" az idősebbek is egyszer voltak fiatalok..."


Amikor pont ugyanúgy szívatták őket az akkori idősebbek.

2016. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Mégis akkor kit szívassunk? A főnököket? Lol
2016. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik jogosnak, de a többség át esett ezen ilyen olyan formában és nem lett rosszabb nekik (sarkalatos kivételek mindig vannak, de ettől tekintsünk el) nem megfutamodni kell, hanem bizonyítani és ha ez megvan, akkor olyan keménynek lenni, mint az "öregek". Onnantól jobb lesz.
2016. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában én is tűrök egy darabig, de aztán visszaszólok. Ha meg nem tetszik a főnökömnek, nyugodtan kereshet másik hülyét a helyemre, én úgyis találok állást.


Egyébként meg azért, mert a feszkót valakin le kell vezetni.

2016. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:
83%
Idős kollégám mesélte, hogy anno mikor ők a szakmát kezdték, akkor kuss volt a nevük, és nekik pont az a furcsa, hogy én mint fiatal simán megmondom ha szerintem igazam van. Igazból csak ki kell állni magunkért.
2016. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez, össz népi játék. Itt, főnököktől kezdve az a cél, minél idegbetegeb legyen mindenki. Nem számít, mit ront a teljesítményen, mibe kerül.
2016. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz.r helyen vagy. Engem mint pályakezdő fiatalt nagyon is támogatnak az idősebb kollégáim, konkrétan imádnak szakmáról beszélni, megmutatni, hogy okosak. Tök sokat tanulok tőlük. Sosem kezeltek még le azért, mert kevesebbet tudok náluk egyelőre.
2016. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!