Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találtatok már vmit a félelem...

Találtatok már vmit a félelem leküzdéséhez? Mi segít nektek, ha féltek vmitől? Akár a nyilvános beszéd, vagy első munkahely.

Figyelt kérdés

Mindig félek belekezdeni vmibe, mert ha elrontom akkor egész nap rossz érzés lesz benne. És ez később is elő fog jönn a depis napjiamban, hogy béna vagyok és elrontom mindig, nem tudom kezelni.

Jelenleg kéz dologtól félek:

Holnap be kell menni az iskolába rajzolni. És általában jók a rajzaim, de mivan, ha pont akkor fogom elrontani nagyon, mikor fontos lenne?

A másik pedig az első diákmunkámtól. Dadogok és kasszába is betehetnek ( 1 hónapig biztos.)

Nem mindig tudok beszélni emberekkel és nagyon zavaró lesz, ha nem kell maszkot hordani. Tudom, hogy neki kell menni. Csinálni kell. De úgyérzem egyszer elfog kapni a sírogörcs ott a kasszába. Megmondhatnám, hogy nem akarom csinálni, de egy kis ideig kb. Fél vagy 1 óráig megakarom próbálni. De 8 órát nem bírnék ki.


2021. febr. 8. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10

Lehetsz benne jobb! Az, hogy most ilyenre sikerült, nem jelenti azt, hogy legközelebb nem lesz jobb.


Sok ember már elsőre tökéleteset akar alkotni, aztán elkeseredik, amikor nem sikerül. Azt írod, van, amivel sokkal gyorsabban végeztél, míg más részét elszúrtad. Tanulj a hibáidból, és így fogsz fejlődni. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás! :)

2021. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!