Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit láttam kiskoromban?

Mit láttam kiskoromban?

Figyelt kérdés
A realitás híve vagyok, abban hiszek amit látok, de máig nem tudom megmagyarázni mi volt az, amit kissebb koromban láttam. Szóval 3-4 éves korom környékén éjszaka láttam mindig sötét "lényeket" mozogtak a szobába közeledtek felém, el akartak vinni, azt is hallottam, hogy csapódik az ajtó, mindig csak éjszaka és sötétben, a mi házunkban többen voltak, a nagyszüleimnél kevesebben és ők nem akartak semmit. Lehet hülyén hangzik, de én tényleg láttam őket, senki nem hitt nekem. Mi ez csak a képzeletem játszott velem? Valami feldolgozandó trauma miatt? Vagy mi volt ez? Más is élt át hasonlót?

#kiskoriemlék
2021. febr. 8. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kepzelet.

Velem pedig a kovetkezo tortent. A Vidamparkban befizettunk a csonakazos mesebarlangba, es eppen aramszunet lett. Anyukam nagyon csalodott volt, mindenki nevetgelt meg sikongatott, total sotet volt. Harom es fel eves lehettem. Egyszer csak csodalatos szikrazo, fenyes, szines mesejeleneteket lattam, miniatur babokat, amik mozogtak is. Valami hihetetlen tokeletes mesejelenetek voltak. Anyukam azt mondta, nem latott semmit.

Mikor masik alkalommal visszamentunk, oriasi csalodas volt a valodi mesehosoket latnom. Olyan egyszeru, vacak volt. Akkor jottem, ra, en nem ezt lattam.

Nem aludtam el, ez 100%. Ez alfa allapot lehetett, nem tudatos vizualizacio.

2021. febr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11.:Jaj,a mesecsónak,azt imádtam én is! :)
2021. febr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!