Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet annyira...

Milyen érzés lehet annyira butának lenni, hogy még azt se fogod fel, hogy buta vagy?

Figyelt kérdés
Ugye ha értelmes vagy, akkor tudod, hogy mennyi mindent nem tudsz. Ha buta vagy, akkor erről ugye fogalmad sincs. Vajon ez milyen érzés lehet? Az ilyen buta embereknek könnyebb az életük? Mindig boldogok, nem agyalnak/aggódnak soha semmin?
2021. febr. 9. 06:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20 Szerintem nem értettél meg engem, bár teljesen jogos mert nem is részleteztem az álláspontom.


Szóval én érettségizek kémiából, matekból, magyarból, angolból és történelemből.


Ezek közül egyedül a kémiára tanulok.

Miért?

Azért mert hiszek abban, hogy van a látható világ és a láthatatlan világ között egy ajtó amelyen belül spirituális dolgok történnek. Neked annyi dolgod, hogy a hiteddel ezt kinyittatod és akkor Isten a vizsgák alatt fel fog ruházni olyan hatalmi erőkkel amely a magas koncentráció hatásaként a te idegsejtjeidből kisugárzó elektromossággal összekapcsolódik és ezáltal nyersz magadnak egy óriási magabiztosságot és olyan tudáshátteret amely valójában benned nincs meg de Isten a vizsga erejéig megadja ezt neked.


Kémiára ezt a módszert azért nem szabad alkalmazni mert erősen kötődik a biológiához amelyben Charles Darwin-nak nagy szerepe van és köztudott, hogy ő szembe ment a vallással. Ez azt eredményezi, hogy a fizika-kémia-biológia tudományterületei elől Isten elzárkózott. Tehát egyértelmű, hogy erre vonatkozóan nem lesz hatásos.



Na ezért vagyok buta. Érzem belül, hogy az vagyok mert ez ostobaság de mégsem tudom ezt a hitet elvetetni. A nyelvvizsga megszerzésekor is ezt alkalmaztam és a gyengusz angol tudásom mellett mégis nekem lett a legjobb a nyelvvizsga eredményem az osztályon belül furcsa módon és én legbelül elhiszem azt, hogy ezt Isten okozta mert megnyitottam neki egy kaput a világomba.

Ez van. Másra képtelen vagyok tanulni viszont ennek ellenére érzem, hogy nagyon jól fog sikerülni az érettségim.

2021. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé pozitív és jóindulatú, akkor szerintem a világ legboldogabb embere lehet az ilyen. Ismerek egy-két ilyen személyt, bármikor cserélnék velük.
2021. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

#21

Így, hogy kifejtetted sem gondollak butának. Mindenki hisz valamiben, te ebben. Az ostobaság és a hit kombója viszont elég veszélyes tud lenni. De szerintem nálad ez a veszély nem áll fenn :D

2021. febr. 9. 09:54
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
#23 :)
2021. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Boldogak a lelkiszegények.
2021. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na milyen?
2021. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!