Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miért volt bogdogtalan? És...

Ki miért volt bogdogtalan? És hogy változtatott rajta?

Figyelt kérdés
Sok problémám van, boldogtalan vagyok. Nem biztos hogy jól fogalmaznám meg a problémáim, és lehet hagynék is ki párat. Szóval az lenne a kérésem hogy aki szeretné az írja le milyen volt az eddigi boldogtalan élete (és miért volt az) és hogy, mennyi idő alatt változtatott.
2021. febr. 9. 22:40
 1/8 A kérdező kommentje:
De igazából akárkinek a válaszát szívesen olvasom, nyugodtan írjatok.
2021. febr. 9. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam, pl akkor volt amikor a novemberi karantén kezdődött lehangolt voltam nem birtam enni és aludni 1-2 hétig tartott és vége lett utánna már csak pár napja jött elő megint
2021. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert rosszul voltam karácsony alatt. Így nem volt igazi az ünnep.
2021. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tulajdonképpen mindig is boldog voltam. Jó, persze nyilván vannak kevésbé boldog pillanatok/rövid időszakok, de alapvetően boldog vagyok most és eddig is az voltam.


A kulcs szerintem az, hogy találj valamit, amit szeretsz csinálni hivatásszerűen, legyen hobbid, amelyet rendszeresen űzöl, és olyan emberekkel vedd körül magad, akik erre alkalmasak.


Ha ez mind megvan, akkor már csak a te hozzáállásod lehet útban. Keress mindenhol boldog pillanatokat, előbb-utóbb ösztönössé válik, és azt fogod észrevenni, ami jó, arra fogsz emlékezni, ami boldoggá tesz. Persze hozzátartozik a szomorú/egyéb nem boldog érzések megélése is, de fontos, hogy ezek ne ragadjanak el.

2021. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En csak siman többnek képzeltem az életet, mint hogy reggel felkelek, dolgozok valamit, amit utálok, de muszáj hogy életben tartsam magam, majd hazamegyek, és lefekszem. Es ugyanez a forgatókönyv ismerlődik az év 365 napján szökőévben +1, hétvégéket kivéve.
2021. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szomorú vagyok, oka a szerelem.
2021. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szörnyű munkahelyek meg rosszindulatú kolléganők miatt voltam mindig boldogtalan és úgy oldottam meg, hogy felmondtam.
2021. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár éve volt egy durvább időszak, egyszerűen kudarc kudarc hátán volt, rettenet sok itthoni veszekedéssel. Többet kezdtem sportolni, eljárni itthonról, emberek közé menni, meg lefoglalni magam és ezek mind segítettek és végre boldog voltam.

Viszont, amióta nincs jelenléti oktatás egyetemen, a magány miatt, megint boldogtalanabb vagyok. Akadnak barátaim, tartjuk a kapcsolatot, de nagyon szeretnék már végre eljárni újra itthonról és egy párkapcsolatot is :c

20/L

2021. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!