Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy csak egy személy vagytok a majdnem 8 milliárdból?

Figyelt kérdés
Kb. mindegy mit csinálunk, a nagy számok törvénye alapján az szinte biztos nem lesz egyedi. Mindenki pótolható, és senki sem különleges, még ha azt is hisszük magunkról.

2021. febr. 10. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Kit érdekel?
2021. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
Én örültem mikor 4-es koromban az éppen álló, tömött, de full csendes metrón leguggoltam a gesztenyémért amit leejtettem és óriásit fingottam. Erre visszagondolva örülök hogy egy porszem vagyok, mert mások biztosan csináltak kínosabb dolgot😂
2021. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több szempontból lehet vizsgálni egy embert ahhoz, hogy ne legyen két egyforma. Emlékek, képességek, kedvelt időtöltés, hozzáállás, stb. Meg vannak olyan dolgok, amely kb számontartható mennyiségű emberre igaz. (Nagyon ritka képesség, tevékenység például)

És ezek között az emberek között sem lesz mind egyforma, mert például különböző a foglalkozásuk, nemük. Nyilván sok olyan ember van, aki focizott, rossz volt matekból, van egy bátyja, és keresztény de ha a skótdudás, boxoló, buddhista fizikusokat keressük, azért megkockáztatom, hogy nincs belőlük sok.

De maradjunk az előbbi példánál. A focista, rossz matekos, báttyal rendelkező keresztényeket is meg lehet osztani. Például tudnak-e gitározni? Van-e nővérük? Inkább reggel, vagy inkább este fog az agyuk? Hány nyelven beszélnek? Tudnak-e úszni? Szeretnek-e versenyezni? Szoktak-e utazgatni? Mennyi ideig tart elkészülni reggel? Mi a foglalkozásuk? Milyen a szerelmi életük? Hogy eszik a műzlit? Esznek-e húst?


Minél több, minél nyitottabb kérdést teszek fel, annál inkább világos, hogy mindenki különböző. Olyan egyetlen kérdést nehéz feltenni, amire mindenki különböző módon válaszol, de az ujjlenyomat stb bizonyítja, hogy nem lehetetlen.


Az meg, hogy egy adott kérdésre sokan válaszolják ugyanazt, inkább olyan érzést vált ki, hogy "nem vagyok egyedül" és ez jó.

2021. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Én örülök, hogy nem 100 személy vagyok a 8 milliárdból, hanem csak egy.
2021. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel túlzottan :D
2021. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!