Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kisebbség miért el abban a...

A kisebbség miért el abban a hitben, hogy mással szemben meg engedhet magának bármit?

Figyelt kérdés
Fény nappal üvölt mint aki zavart, neki akár menni az embernek ha mernek neki szólni nem helyes amit csinál?! Velem is el játszotta de nem hagytam magam annál jobban üvöltött a proli. Primitív, gusztustalan módon beszélnek az emberrel erre még őket kell védeni? Mi folyik itt? (Magyarországban) n29
2021. febr. 11. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nulla a szocializáció náluk.

Egyszerűen annyira primitívek(tisztelet a kivételnek)hogy semmiféle ok-okozati összefüggést nem látnak.

Olyanok legtöbb, mint a 3 éves gyerek, aki úgy ragadt bele a dackorszakba, hogy az anyja,apja mindent ráhagyott.

Úgy nőttek fel, hogy soha semminek nem volt következménye.

Az egész rendszer támogatja és kiszolgálja őket.

Az lenne a meglepő, ha ez nem így lenne.

Teljesen mindegy, hogy milyen szituációban próbálsz velük szót érteni, olyan, mintha egy óvodás gyerekkel akarnád megértetni az atomfizikát, miközben még beszélni sem tud rendesen.

Ráadásul semmiféle retorzió nincs, amivel hatni lehetne rájuk.

Nincs mit veszteniük,mert nincs semmijük.

2021. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert így van.
2021. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1#nornalisan is lehetett volna közölni! A telefonom át írta én meg nem figyeltem! Még én magyarázkodás neked? Gusztustalan vagy mellesleg látom jelentetted amit először írtam de nem baj le írom megegyszer :)
2021. febr. 17. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!